Najdi forum

Zanima me kaksen fedbeck (ne vem točno kako se napiše)dobite v službi. Mene najbolj moti, da pri mojem delu za računalnikom le tega ne dobim. Od računalnika itak ne, ker je neživa stvar, od ljudi pa tudi ne. Delo mora biti narejeno, vendar v glavnem ni kaj prida to vredno. In čeprav mi samo delo ni zoprno, mi velikokrat vse dol pade, ker me nič ne motivira – ni fedbacka.

Jaz sem takoooo odvisna od feedbacka! Veliko pisem in objavljam, se pravi, delam prav za odziv in reakcije ljudi, osebnega odziva pa ni. Malo izsiljujem prijatelje, ki mi kdaj pa kdaj vrzejo kaksen koscek a la “ma u redu je”, “saj ves, da dobro pises, kaj bi se rada” itd.

V službi mi feedback manjka. Mislim, da bi večina nadrejenih morala iti skozi šolo vodenja, da bi poznali pojem MOTIVACIJA, saj še vedno mislijo, da je plača motivator in to celo zadosten. Posebno v velikih podjetjih je to pereče, saj se ljudi več ali manj nastavlja na določene položaje – rezultat? – podrejeni jih sploh ne zanimajo. Odraz pa so slabši delovni rezultati, kot bi lahko bili.

New Report

Close