Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Sluz? v blatu

Sluz? v blatu

Moja tretjorojenka ima v blatu prisotno tudi sluz. Mislim, da je sluz. Je še polno dojena (3 meseci), blato izloča nekje na 2 dni, in ko potem kaka, je sprva rjavo blato, potem se pa še kar napenja in napenja in tako se izloči še sluz (v sluzi so prisotne še drobne rdeče pikice, predvidevam da kri – vse skupaj me spominja na sluz iz nosu, ko si nekoliko prehlajen). Je to normalno ali kaže na kaj.

Odkrito povedano, čeprav je to moja tretja deklica, se ne spominjam, kako je bilo pri prvih dveh.

Dober dan, it,
če bi se sluzavo blato pojavljalo vedno in bi ob tem opazili še kakšne druge znake (slabše uspevanje, odklanjanje mleka, razdražljivost-nemir), potem se posvetujte z zdravnikom.
Lahko pa je zadeva povsem prehodna in pikice niso kri. Počakajte torej 1 teden, če bo enako, kar k zdravniku.

lp
Tanč

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close