Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika sluz

sluz

Pozdravljeni!

Približno 2 meseca nazaj so se mi začele težave z očmi. In sicer sta me obe očesi izredno srbeli in pikali, tako da mi je osebna zdravnica dala mazilo Tobrex. Ko sem se zbudila, sem bila zaradi tega vsa zatečena in bulasta pod očmi, tako da me je potem še isti dan poslala na očesno kliniko, kjer so mi za silo pomagali. Ko sem omenila, da me srbita obe očesi in me pika notri, se je zdr.to zdelo čudno, kot da je nemogoče. Nato se je situacija malo umilila, potem pa me je spet začelo srbeti in pikati. Nakar sem opazila v obeh očesih prozorno-belo sluz, ki se mi nabira v ozadju očesa in počasi prihaja naprej. To sluz moram vsakodnevno ven pobirati s palčko za ušesa. In tako sem ugotovila, ko sem to vsakič odstranila, da sta me zaradi tega očesi srbeli in pikali. S čim naj si pomagam, da bo ta sluz izginila? Poleg tega me zanima še nekaj. Pod očesoma sem še vedno malo zatečena, imam močno nagubano kožo, prav tako tudi obe veki. In sedaj ne vem, ali je to zaradi oči ali je to potrebno obiskati dermatologa? Osebna zdravnica mi je sicer dala neko vitaminsko mazilo za oko in mazilo Maxidex od Alcona. Nekaj časa (cca.2 tedna) je bilo vse ok, sedaj se je pa to vrnilo. Aja, stara sem 25 let, tako da kože nimam nagubane zaradi starosti. Prosim za pomoč!

Hvala za odgovor!

Janja Kralj

New Report

Close