Najdi forum

Slatanje penisa ponoci

Pozdravljeni,

bi mi lahko razlozili:

– slatanje penisa ponoci ( parkrat sem se zbudila ponoci in zacutila ter slisala, kako si partner na hitro potegne roko ven iz spodnjih hlac takrat, ko se jaz obrnem- domnevam, da se slata).

Jaz sem stara 26 on pa 31 let, skupaj sva zdaj ze 1 leto in 8 mesecev. To se dogaja tudi, ko sva se isto noc imela spolne odnose. Ne vem kako si naj to razlagam, nocem pa ga se vprasati, ker ne bi rada, da mu je kaj nerodno. Rada bi se prej pozanimala, ce kaj taksnega obstaja in kaj to pomeni. Jaz si mislim, da je to zavestno, ker ko se jaz premaknem, on to preneha ali je mozno, da tako naredi tudi v spanju, samo takrat verjetno ne bi reagiral name al kako? Mi je zelo neprijetno. Sicer pa, ko imava spolne odnose je v redu in oba uzivava. Hkrati me tudi skrbi njegovo spanje, ali sploh kaj spi? Ker jaz spim zelo trdno in me cudi, da sploh to zaznam.

Moje vprasanje je: kaj tocno takrat pocne in zakaj?

Najlepsa hvala za vas odgovor.

Spoštovani!
O tem, kaj se dogaja v svetu partnerja, verjetno vrtite svoje filme.
Lahko bi jih tudi jaz vrtel na osnovi svojih predpostavk.
Prav tako jih bo verjetno vrtel vsak, ki bo to bral. Verjamem, da vsi vrtimo filme, ki so zgrešeni.
Vendar je edini možen način, da se prepričate glede svojega vprašanja – pri partnerju.
Predstavljam si, da vam je neprijetno in hkrati, da vas nekaj bega ali skrbi. Ob iskrenosti in odprtosti v odnosu, predpostavljam, da je vprašanje lahko spoštljivo in radovedno.
V tem primeru bi bilo pred vprašanjem smiselno sporočiti partnerju, kaj je razlog v vas, da postavljate vprašanje.
Vprašanje, »kako naj razumem, kar opažam,« je vsekakor možen prvi korak v pogovoru.

Lep pozdrav,

New Report

Close