Najdi forum

slaba prijateljica?

hey!

ravnokar sm se vrnila s paga kjer sm s frendicami odžurala 1teden! žal pa tele počitnce zame niso bile najbolj prijetne! na avtobusu sm opazila fanta (klemna), ki se mi je zdel res srčkan in to sm seveda omenila mojim kolegicam pa so vse rekla da se jim ne zdi nic posebnega- pač običajen fant -ok imamo različen okus…čez nekaj časa pa mi prijateljica (urša) pove, da ji je všeč nek fant (niko) – v redu!no in potem smo se isti večer mal (mogoče ne glih mal) napile in odšle k niku in njegovi družbi. tm se je pa vse začel…blo je vroče in jst sm se temu primerno oblekla – majhna majčka in krilo…fantom je blo to očitno všeč ker sm bla deležna velike pozornosti, še posebi od nikota k je tut na glas povedu da bi rad spal z mano! prijatelca pa v jok kako sm jo izdala kakšna sm itd. pa nism nč nardila-ja bla sm oblečena mau izivalno, smejala sm se neumnim pripombam, kdaj sm nika tut v oči pogledala in se mu nasmehnila (ampak a ni to normalno- men se ni zdel d bi ga zapeljevala) bla sm pač sproščena…no in potem sva se pogovorile: povedala sm ji d sm bla pijana in se nism glih zavedala (ona je bla tut okajena!) in d men niko ni všeč, poleg tega je pa ona moja prjatlca in ji neb nikol tipa spelala! in nasledn dan spet: spijemo par pjač… nakar pride andrej (nš vodič k se mi je zdeu fulll luškan, no bom po pravic povedala zatreskala sm se)! jst se ne spomnem ampak urša mi je nasledn dan povedala kako je ona njega božala po laseh in mu govorila kok je on uredu in to…jst sm bla mau presenečena ampak sm si mislna ok-je bla mal u rožicah!ampak ne – nasledn dan isto…poslušam jst cd in pride andrej v apartma…jst nism slišala kaj mu je rekla ampak on jo je objeu in ona njega – pred mano!lahk si predstavlate kako sm se počutla!no in ker sm jst bl tko jokau tip sm seveda planila u jok takoj k je šou in pazi to: urša me upraša kaj je narobe, če mi je kdo kej naredu? in ker smo ble na počitncah in se nism hotla jokat zarad tipa, k ma itak usak večer drugo žensko pr seb, sm spet mau bl pogledala klemna…ampak zdej se je izkazal d je ušeč tut urši (k je prej rekla d je simpatičen ampak drgač pa nč posebnga!). rekla sm si ok- bom jst mau previdna…in nism nč nardila!pol pa gremo nek večer skup vn in sm po naklučju ostala sama z uršo in klemnom! k sta začela plesat skup sm se odtranila ampak pol sm spet nanju naletela in tko začnem plesat tm zravn in sm vidla da urši ni use uredu in sm jo lepo uprašala če grem in mi je odgovorila nej ostanem!pol sm pa še klemna uprašala če hoče d grem in je reku d ne! klemen je pol še zravn ns neki plesu in začne tko (kao) plesat z mano!no in jst sm se obrnila in mau z nim zaplesala…čez pol ure pa tko urša odvleče eno drugo kolegico na plažo in se ji zjoka (spet kok sm jst grozna!) – ampak tega seveda men ni povedala!u petek, na zadn vecer smo se spet znemil d gremo vn!zmenen je blo tko d grem tut jst poleg urše in še ene kolegice na pjačo h klemnu in še enim…pa urši ni blo ušeč in sm ostala u apartmaju.v disku sm pa spet neki s klamnom plesala in ko smo pršla domov me je čakalo lepo presenečenje: urša me je nadrla kaj se jst grem…kako ji vedno spelem tipa, d sm lahk prjazna do vseh sam do nje ne…kako je ona zarad mene že 2x jokala in kako sm jst slaba prjatlca!jst sm ostala čist brez besed! ja vedla sm, d je njej on tut luškan, pa d ga je prej spoznala…sam je tut rekla d ne bi glih neki mela z nim!ne vem kaj si je mislna: d ma ona večjo pravico k ga je prej spoznala…jst sm ji pa lepo povedala d je on plesu z namo tko kt je plesu tut z ostalima kolegicama in da ma očitno ona problem z mano…zdej k smo šle domov se je pa obnašala kot da je vse ok!še omenila ni dogodkov!in moje vprašanje je: kaj naj naredim? a bi se mogla ful krivo počutit? al pa se clo odpovedat klemnu (v primeru da se ponovno srečava in se bo kej clo izcimilo iz tega)?

papa,
mwa**
teja

p.s. sorry za dolgo zgodbo sam sm mogla use povedat… :))))

Teja pozdravljena,

Ljubezen nas vse velikokrat spravi v zadrego, začnemo se spraševati marsikaj, o sebi, kaj si želimo, o pomenu prijateljstva, kaj je prav kaj narobe, kako prepoznati, kdo je tisti pravi za nas, to so vse običajne dileme in vprašanja, ki se nam porajajo, ko se podamo na pot partnerstva.
Predlagam vam, da se obrnete še na forum Ljubezenski nasveti, kjer je pogovor predvsem o ljubezni, ki ga moderira Primož Cimerman.

Lepo pozdravljena,

Tanja

New Report

Close