Najdi forum

Lep pozdrav vsem skupaj.

Ze veckrat sem razmisljala o tem, da bi tu vprasala za mnenje, vendar sem vedno odlasala. Zdaj pa mi je ze vsega pocasi dovolj in me res zanima, kaj vi mislite o tem.

S fantom sva skupaj okoli 3 leta (stara sva 24 let) in sva eden drugemu prva resnejsa partnerja. Sicer sva oba pred tem imela nekaj malega partnerjev, vendar vse je bilo zelo kratkotrajno. Prav tako sva v vezo stopila z zelo malo spolnimi izkusnjami in sva vse sladkosti odkrivala skupaj. Problem pa nastane ravno tu.

Ze od vsega zacetka ima fant probleme – ne stoji mu, kot bi moral. Ni popolnoma trd. Posledica tega je, da potem tudi jaz ne cutim dovolj stimulacije in potem on zacuti, da nekaj ni v redu in tako pristaneva v zacaranem krogu, ki se konca s tem, da mu cisto pade, nehava in je slabe volje. Dostikrat se lotiva znova, vendar zopet ne zmore obdrzati erekcije dolgo.
Najin “uspesen” sex povprecno traja 15 min s predigro vred. Daljse predigre si niti ne upam zahtevati, ker me je strah, da mu bo prej padel.

Ne recem, da nisva imela dobrih sexov, vendar v celotni vezi jih je bilo manj kot polovico. Take, s popolnoma trdim tickotom, pa bi skorajda lahko prestela.

Na zacetku sem se tolazila s tem, da tako pac na zacetku veze je, da bo potem bolje, ko bova spoznala kaj nama je vsec. Pa je tako ze tri leta in vse bolj sem slabe volje (ceprav se trudim tega ne pokazati in ga vedno bodrim, da je verjetno kriv stres in bo bolje, ko bova oba spocita in bla bla bla) in velikokrat razmisljam, ce je to res to. Ali se splaca vztrajati v taki vezi, potem drugic si mislim, da ne smem biti tako sebicna in “samo” zaradi tega koncati. Pravzaprav niti nocem koncati. Rada ga imam………

Verjetno sem podala premalo podatkov in da post izgleda, kot da ga je napisala zblojena najstnica, ampak vseeno……….

Hvala za kakrsnokoli mnenje.

Se mi zdi, da sta obadva pod pritiskom, češ kaj, če danes ponovno ne uspe. In potem je rezultat tak kot je. Poleg tega se verjetno premalo pogovarjata o tem kaj si kdo izmed vaju želi in potrebuje. Obadva imata premalo stimulacije drug od drugega. Pokažita si kaj vama je všeč, česa si želita in kaj vama ne odgovarja. Odkrito se o seksu pogovorita. Poskušajta si ga malo popestriti z raznimi pripomočki ali mogoče drugačnimi položaji.
Če še vedno ne bo bolje bi mogoče obiskala strokovnjaka – seksologa.
Če se v drugih stvareh ujemata in se ljubita bi bilo škoda zavreči zveze samo zaradi težav pri seksu.

Samo ne potiskajta teh stvari v kot ,ker bo vsak dan slabše.Pogovorita se .On se ti bo odtujil če ne bosta poskušala problem rešiti.On trpi še bolj kot ti.

Malce je nenavadno, da fant star 24 let ne zmore (dovolj dobro)?? Je pa seveda na mestu vprašanje ali se ti potrudiš dovolj okoli stimulacije njega in njegovega prijatelja…

Ne bi pa preveč razgljabljal okoli tehnikalij ampak bi se zataknil ob tvoje razmišljanje o prekinitvi zveze. V zadnjem času sem prebral kar nekaj zadevic na temo uspešnih zvez in mnogi novejši zaključki kažejo na to, da je za dolgo in uspešno zvezo – pač tri leta si s fantom, še malo ostaneš z njim pa se bosta poročila, pa pridejo otroci in potem je to že skoraj zveza za vse življenje, vsekakor pa bo čez čas še težje prekiniti – namreč pogoj za uspeh je pač obojestransko zadovoljujoče in osrečujoče spolno življenje, kar pa vajino prav gotovo ni !!!

In menim pač, da zadevo poizkusita kar se da hitro urediti ali pa brž narazen – ker drugače se bo to zgodilo tako ali tako !!!

lahko da je on bolj sramežljive narave, ti pa si bolj dominantna…..dominanca ponavadi moške moti, sploh pa plahe fante….morda ti preveč siliš vanj in drgneš vanj brez veze…..morda bi bilo dobro, ko bi prenehala govorit o neuspehih….poizkusi z masažo, lepo počasi ga masiraj celega, najprej naj se vleže na trebuh in ga nežno masiraj (z kakšnim mlekom za telo)….potem počasi preidi v mednožje ………če tudi to ne pomaga, potem je lahko več vzrokov…če bi vprašala dr.Košička, bi ti prav gotovo odgovoril, da je tvoj fant homič in da ga čim prej pusti…..no jaz ti svetujem, da še malo poizkušaš…..nabavi kakšne porno filme in videla boš, kaj ga vzburja…pojdita skupaj v sex shop in kupita kakšne traparije…pa tudi kakšen vibrator in naj te poizkuša zadovoljiti z vibratorjem in ti se popolnoma predaj užitku, kot da si sama doma…naj čuti ta tvoj erotični naboj, naj sliši tvoje dihanje in morda celo kričanje….to ga bo vzburilo, da bo janezek trd kot skala….če še to ne bo pomagalo, potem ti bog pomagaj……….

sex se začne in konča v glavi …

Nima smisla vztrajati v takšnem odnosu. Verjetno tvoj partner nujno potrebuje strokovno pomoč ali kakšno zdravljenje. Ker pri teh letih bi moral biti na višku svoje spolne moči. Zato naj se odpravi k svojemu zdravniku in napotil ga bo na pravi naslov.
Spolno življenje morata popraviti in težave rešiti ali pa zvezo končati.
Če želiš zadovoljivo spolno življenje še ne pomeni, da si sebična. Nenazadnje, če boš ves čas nezadovoljna bo odnos tudi v drugih pogledih začel šepati. Zdravljenje ali konec zveze sta dve rešitvi. Odloči se in si privošči srečo.

Ja, no poskusaj analizirati, kako je zadeva potekala tedaj, ko je bilo fino…Kaksna je bila predpriprava, kaksen vajin medsebojen odnos, kje sta bila, kaksno vzdusje je tedaj bilo, kaj si tedaj ti pocela…..In se in se….Mogoce bos dobila odgovor takoj na dlani, ce bo analiza uspesna….
Sicer je pa res, da je vsa spretnost “orodja” odvisna od glave…
LP

Mhm. Ja Joze, kje si pa hodil tako dolgo?
LP

Toliko staremu fantu bi moral stati tudi brez tvoje stimulacije, raznih vzpodbudnih poz ipd. Dejstvo je, da si zdrav 24 leten moški želi pogosto spolnih odnosov in takrat je slep za razne vzpodbude, celo če ženski ni do seksa ponavadi uveljavi svojo. Kaj je narobe bi vedel samo strokovnjak. Toda, če mora že pri teh letih iskati pomoč…Predstavljaj si 50 let takšnega seksa v svojem življenju! Če mora kaj štimati v zakonu je to spolnost. Saj se ne poročiš zato, da bi imela doma hišnega mojstra ali pa psihiatra za “dolge razgovore”. Zakonski mož je več kot dober prijatelj.

Ponca, kako to misliš, kje sem hodil…..saj sem ves čas tukaj…..samo ne da se mi glih zmeri na vsak drek odgovarjat…tale punca se mi pa mal smili, sem ji pa dal en “pamaten” predlog, a ne, ane…………ja a si me pogrešala, al kwa…..

Ja menda de..Sej ves, da nekatere kr avtomaticn rajs preberem,ne..OK. sam da si ziv pa zdrav, pa ce je treba tud pr roki! LP

Hvala vsem za odgovore.
Pravzaprav sem o vsem tem razmisljala ze sama, le da nisem vedela vec kako in kaj in sem hotela se kako nepristransko mnenje.

Hudo mi je, vendar verjamem, da se vse zgodi tako kot je treba. Ne bom se vrgla puske v koruzo, vendar kakrsen koli razplet ze bo, verjamem, da bo pravilen.

Pozdravcek

Tudi meni se je z novim fantom že dvakrat zgodilo, da v postelji ni šlo, ker on ni mogel. Pred mano pa “zares” sploh še ni… Torej je tu trema in pritisk… Pa ne vem, kaj naj, ker ga ne bi rada spravila še pod večji pritisk, zato se ga “enostavno pustila pri miru”, dokler si sam ne bo zaželel ali se čutil pripravljenega. Kar tako na lepem mi je to temo tudi težko začenjat. Priznam pa, da si zelo želim vročega seksa, ker mi to veliko pomeni in me rahlo skrbi, kako bo z najino zvezo, če v postelji ne bo klapalo…

Sem podobne starosti. In tudi nama se je dogajalo podobno. Pa sem zadevo pogruntala:

1. Če žalostno gledam in sem užaljena ali razočarana zaradi nedelovanja njegovega organa, je samo še slabše. Takrat mu pade vse dol.

2. Redno ga sprašujem, kako mu paše, maksimalno se mu posvetim, pa je bolje.

3. Pokažem mu, kako jaz doživljam, z njim podelim svojo energijo (dihanje, spodbudne besede, sopenje), pa ga prav vzburi.

4. Kar sem takoj pogruntala, je to, da še sebe nisem smela pri tem ovirati. Morda se sliši smešno in egoistično, a sedaj sama sebi z roko pomagam in ko mene sla napade, še njega to znori, in potem rata. ;)))

Samo sproščeni biti in uživati! Brez pritiskov, pa se vse uredi. Pa malo se pomenita, kako komu paše, kaj si želita.

Srečno!

Hvala lepa za tole mnenje, ker sem res v dvomih kako naj se veem naprej. Doslej je v postelji vedno klapalo, zunaj pa ne – s tem fanotm pa je ravno obratno, tako, da se v situaciji ne znajdem najbolje.

Nisem prebrala vseh postov – mogoče je kdo že napisal tole: zvečer, če ne gre, ne “pritiskaj” in ne “sili”. Probajta zjutraj – po moje bi moral bit trd ko kamen …

Dober odgovor :-), samo da včasih ni tko enostavno.

Ne delaj si utvar, če sedaj ni šlo z fantom v redu, tudi v bodoče ne bo. Pošlji ga k dr. Slavku Ziherlu, da ga ozdravi. Čisto resno.
Tudi jaz sem imela tako zvezo 5 let, pa sem vedno upala, da bo boljše, pa ni bilo nikoli.
Stradala sem normalnega seksa, resnično.
Če ne bo pristal na zdravljenje, ti še edino preostane viagra. Tudi ta pomaga. Samo dolgoročna rešitev to ni. Saj ne bosta vedno uporabljala viagre.
Če pa še na to ne bo pristal, pa ga pusti, ker boš samo trpela, ker si normalna ženska. Poišči si drugega! Ker s tem fantom žal (morda ima kakšne druge težave – vprašaj ga?) ne boš nikoli srečna in slej ko prej boš šla drugam, verjemi mi iz izkušenj vem to.

New Report

Close