Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca skrbi me!!!

skrbi me!!!

S spoštovanjem,

zelo sem zaskrbljena! Včeraj sem se nakašljala in pljunek je bil normalen (malo zelenega , res pikica sputuma), kašelj je bil čisto iz pljuč me je kar zabolelo, jaz tko ali tko ne znam kašljat-tako pravijo domači! No potem sem se pa umivala in “potegnila iz grla malo krvi, tako kot sem paniočna sem se na silo nakašljala in zasledila kri, za 20 centov kovanca veliko! potem je bil mir, proti večeru sem se še enkrat nakašljala in je bilo bledo rdeča rki prisotna! čez noč sem spala nisem kašljala, zjutraj sem se na silo nakašljala , ampak nisem nič zasledila! Mislite da je lahko kaj nevarnega! razmišljam v tej smeri če bi bilo kaj narobe bi me dražilo na kašelj, mene pa ne! joj kok sem zmedena

lep pozdrav

Spoštovana!
Kri, ki jo “potegnete iz grla” pogosto izvira iz nosu, pri intenzivnem kašljanju se lahko tudi v nakašljanem pojavi sled krvi. Nima smisla kašljati na silo samo zato, da se prepričate če je kaj krvi v izpljunku. Panika je povsem odveč, vsekakor pa se odpravite do zdravnika, če vas bo sililo na kašelj in boste še opažala kri na izpljunku daljši čas (več dni).
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close