Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Sindrom bolečega mehurja

Sindrom bolečega mehurja

Spoštovani !

Vodena sem v ambulanti za urologijo ker so mi odkrili sindrom bolecega mehurja.

Najprej so mi aplicirali 7 krat ciystistat in mi predpisali spasmex ter Lekadol za bolečine. Ponovno zdravilo naj bi dobila čez mesec dni, vendar so bile bolečine tako hude, da sem prej šla nazaj k urologu in mi je zopet apliciral ciystistat ter predpisal spasmex ter algominal. Bolečine se sploh ne umirijo ,vsak dan med še bolj boli, po tabletah pa se samo slabo počutim, pomagajo ne nič. Te bolečine so tako hude, da ne morem nič več delat in tudi psihično sem čisto na tleh. Predpisali so mi tudi antidepresive, vendar mi delajo slabo in sem jih opustila, dokler se ne pogovorim s psihiatrom, da najdemo take, ki mi bodo ustrezale. Povedali so mi, da je zdravljenje dolgotrajno, ampak bolečine so prehude in ne vem, kaj bi lahko še storila, oziroma kam naj se se obrnem za nasvet, da ne bi imela tako močnih bolecin. Ali obstajajo kakšna zdravila, ki bi bolje ucinkovala kot ta, ki jih prejemam. Moja težava so predvsem hude bolečine v predelu mehurja in ne to, da bi pogosto hodila urinirati. Urin me ne peče, boli in peče me stalno prej in potem. Prosim Vas za nasvet, kaj bi pomagalo omiliti te bolečine, ali kakšna zdravila iz tujine, ali privat obisk urologa, mogoče akopunktura? Res sem že obupana, nad vsem tem stanjem.

Za odgovor se Vam vnaprej zahvaljujem.

 

 

 

 

New Report

Close