Najdi forum

Pozdravljeni
Sem 8 mesecev po drugi operaciji sindezmolize desnega ramena. Gibljivost mojega ramena je 100%, še vedno pa so prisotne bolečine pri nekaterih pozicijah roke. Ali je to normalno?
Hvala za odgovor in lep dan

Spoštovani,

AC sindezmoliza (poškodba sklepa med ključnico in lopatico) vedno zapusti večje ali manjše okvare samega sklepa. Z okvarami so pogosto povezane tudi bolečine.

Priporočam, da se oglasite na pregledu in s seboj prinesete vse izvide in rentgenske posnetke dosedanjega zdravljenja. Le tako Vam lahko polnovredno priporočim nadaljnje zdravljenje.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spostovani,

Zanima me, ce v Sloveniji opravljajo za AC dog button operacije ali samo tightrope in katera je po vasem mnenju boljsa.

Hvala

Spoštovani,

zelo verjetno da. Menim, da sta tehniki povsem enakovredni.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

pozdravljeni Andrej1.Imampopalnoma iste težave kot ste jih imeli vi,pred 10 leti(izboklina ključnice,ko napnem mišice izbokline ni,bolečin tudi ni)

Prosil bi vas za odgovor,kakšno je stanje po dobrih 10 letih.Lahko se slišiva tudi po telefonu. Imel sem operativni poseg z vijakon.

l.p. Ignac

New Report

Close