Najdi forum

Shujšajmo v 2017

Oh, jaz pa komaj še kje vidim kakšnega fit abrahama brez vampa. Pa še bistveno mlajše moške z bojlerčkom. Tvoj mož ima pač srečo, saj jo ima tudi marsikatera ženska. Če te kaj tolaži, midve bi s svojo počasno presnovo komot preživeli tudi v koncentracijskem taborišču 🙂

Ampak v bistvu, če tako pogledaš, zaradi česa jamrava … ker se ne moreva prenažirati. Imava pač manjše kalorične potrebe, še vedno zaradi tega lahko v bistvu ješ vse, le manj. Torta je isto dobra, če poješ cel kos ali samo pol.
Jaz sem se odločila, da hočem biti “lepa” in sem za to pripravljena marsikaj žrtvovati. Občudujem ljudi, ki se odločijo, da bodo pač uživali in si privoščijo hrane po želji, vzamejo v zakup, da bo zato nekaj kg viška, pa kaj. In so srečni in se imajo radi take, kot so.

Pravakava res je in tudi meni je vrednota biti “lepa” in sem se pripravljena žrtvovat. :-)))

Ja taborišče? bi preživeli, ha,ha,ha… dobra tolažba.

Živjo,

ja kdo iz tega foruma slučajno že poskusil Enemon SHAKE? Zanima me, če je dober okus? Hvala za odgovor

Oj punce! Kako vam gre? Jaz sem se vedno med 47 in 48,eno plazo sem ze dala skozi in sedaj cakam nov datum dopusta,sem kar ponosna da nisem se padla v jo_jo efekt,sicer pa sem zacela malo hribolaziti po 17uri pa strogo nic ne jem.Lepo hujsajte naj vam uspe.

Sem zraven. Hujšam 13.dan. Na dan naredim 10000 korakov, odpovedala sem se sladkarijam. Do danes sem shujšala 3,2kg. Moja začetna teža je bila 100 kg 🙁 visoka pa sem 161cm. Rada bi prišla na 68kg.

Že tretji dan na dieti. Visoka 160, 69 kg. Cilj pa 60 kg.
Tudi jaz naredim na dan 10000 korakov.

New Report

Close