Najdi forum

sexy, sexy, sexy

Ma dej pust ga, bedaka
Fejst punca si, samozavestna … bravo!!!

Ja vse to – minica, tangice, k se ven vidijo, da se vidi rita kako lepo poplesuje ….
Ampak … punca mora bit samozavestna, mora vedet kaj hoče v življenju .. vse to skupi jo dela seksi.

hm…zanimiva debata, ni kaj…
najprej bi pohvalila pikota, saj je očitno res zadel občutljivo mesto…naj povem vsem tistim, ki so ga skritizirali do konca, da se na opazke o kurbah lahko ozrejo le kurbe (brez zamere..). res si (piko) preveč posplošil to o kurbah, saj vsaka ženska z mini krilom in tangicami še ni ženska na poklic…a s tem, ko ste se nekatere tako burno odzvale, ste s tem še potrdile njegove izjave….(belec se pač ne bi ozrl na to, če bi mu nekdo zmerjal s črnuhom…….v slabem smislu seveda…)

no pa ne bi delala pridige….
kaj se meni zdi sexi? na ženski mi je res ql tista prava, pristna samozavest, pa naj bodo to tangice, bele prosojne hlače in miniaturen top, ali čisto navadne kavbojke s pretegnjeno majco….le da se v tem počuti dobro, da zgleda dobro in se hkrati ne more počutiti kot kurba…s svojim počutjem seveda pošiljaš v okolje vibracije, kakršne pač hočeš….če nisi dovolj samozavesten (oz.samozavestna) za oblačila, skozi katere se vse vidi, boš s tem pomoje dajala videz vulgarnosti, ne pa seksualnost,…..whatever (zdaj sem malo zabluzila, priznam)

kaj mi na tipih deluje sexi? to je lažje 😉 (le zakaj?)
ful so mi všeč moška ramena in hrbet…ne vem zakaj, a tako pač je.
glede oblačil….totalno zakon so mi moške srajce! in urejeni čevlji!..ahhhh. ;)..pa zakon so mi stare, malo strgane kavbojke (seveda ne skupaj z urejenimi čevlji….ampak samo kavbojke….). na tipih pa ne prenesem kakšnega želeja v laseh in niti slučajno make-upa! to se mi…..lepo rečeno…gnusi….saj je ql če se moški uredi…..sam žele ipd. je pa res too much!….so mi pa zato všeč naravni in urejeni lasje. pa dober zadah seveda 🙂

lep pozdrav
coco-female

(čakam na kritike….) 😉

Bravoooooooooo!

Prav z vsem se strinjam! Sej sem sama že povedala isto, ampak manj kompleksno. Meni je tudi vces, ce je tip tako oblece:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close