Najdi forum

sexy, sexy, sexy

zivjo,
da se se jaz pridruzim trmu prerekanju, Piko res imas cudne poglede in po nepotrebnem obsojas zenske, ki se tako oblacijo. Mislim, da zato tako zagovarjas svoje stalisce, ker ne mores dobiti nobene sexy punce, ampak ne kurbice, dobi taksno sexy punco, ki ne pada na vsakega tipa, ki je zvesta in izobrazena, pa mi potem povej, ce si se dolgo upiral! Tud jaz kdaj kot vecina zensk oblecem mini krilo, kaksno sexy majcko kot prvo zato, ker je taksna moda kot drugo pa zato, ker rade zenske pokazemo to, kar imamo, saj se nismo taksni rodili zato, da bi se skrivali za sirokimi oblekami, saj so v raju tud imeli mini krila(krilo iz lovrovih listov!!)…in mimogrede s tem ne zelim povedati, da sem potrebna…ker imam ze vec kot leto fanta in mi to se na misel ne pride, razkazujem se takrat ko sem pred fantom v sobi v sexy sp. perilo in ga zelim zapeljati!!!

Hehe, ja se res Piko: v islamskem svetu so to zlo praktično rešil, da ženska ne zgleda kot kurba.

Jah dekleta nč vam ne preostane kokr da zakrijete ramena in kolena, po možnosti s kakšnimi ohlapnimi oblekami, da ne bi kakšen mozoljast najstnik prehitro vzburjen ratal, ko bi videl nekoliko povečan prsni koš…

Morda bi bilo pa dobro razmisliti tudi o ločenih kopališčih za moške in ženske, ker v dolgih oblekah je pa vendarle nekoliko nerodno plavat.

Kaj pa na primer fantje, ki hodijo z majcami brez rokavov? A ti ne bi radi sirnemu svetu pokazali svojih misic?

Ce bi se sekirala zaradi takih kot je na primer piko, bi samo dokazala, da se oblacis tako zato, ker bi bila rada opazena od fantov in ce bi fantje spremenili pojem “sexy” v dolge skaterske hlace in razvlecene majice, bi se zacela takoj tako oblaciti. Samo prmer, ane. Ce je to tvoj stil, OK, ampak ze samo to, da tukaj sprasujes, kaj se fantom zdi sexy potrjujes, da se tko oblacis izkljucno samo zato, ker si rada v sredisu pozornosti in ker bi bila rada predmet pozelenja. Ce bi bil to tvoj stil in ce bi se tako oblacila tako le zato, ker ti je to res vsec, te ne bi brigalo, ce mislijo fantje o tem.
Amoak ne me razumeti narobe, nimam popolnoma nic proti takim puncam, ki se tako oblacijo in priznam, da nekaterim full pase in da tudi dobro izgledajo v tem.
No pa treba napadat fantov, ki so povedali kaj si o tem mislijo, saj si vendar vprasala, kajne?
Veliko stila za naprej!:)
LP, Petra

OK, zdej pa malo pretiravate, no… Sej ljudje nimajo nic proti zenskam v mini krilcih pa orijetih majckah… Da je zenska “kurba” potrdi lahko le s svojim obnasanjem, ne pa z obleko, pa tudi ce hosi naga naokrog. In je tudi res, da hocemo zenske (pa tudi moski) pokazati svoje telo, ce smo z njim zadovoljne, se pravi zakaj pa ne? Kurba je le tista, ki ga ponuja naokoli, ampak ne le ocem, ampak tudi cemu drugemu.
Ajd

Ej punce pa povejte kaj na tipih zgleda seksi, če sploh kej zgleda:)

Ja meni na primer na tipih full sexy en tak določen pogled pa nasmeh… tak iskren in skrivnosten. Pol pa so mi full sexy kavbojke (normalne, ne široke, ne oprijete), pa kašna normalna kratka majica gor, približno do polovice riti dolga:)
Full mi pa ni vsec, cer je prevec nastiman, ala oprijete kavbojke, fuullll stisnjena majcka, full gela na lasah… bljak! Ne vem, preprostost me ful privlači…
Pa da je malo neobrit tudi fuulllll:))))

ja tudi. in tudi tako razkazovanje mi ni vsec

mojca. jaz priznam da sem stvar vseskupaj prevec posplosil. vse zenske se res ne tako oblacijo samo z namenom da bi fante zapeljevale

Ne hodim naga okoli, ker nočem da se za mano slinijo taki kot si ti- ki obsojajo dekleta v krilu, a hkrati komaj čakajo da se katera pojavi čimmanj oblečena.

ja, piko..Nekateri imajo vsaj kaj za pokazat, nekateri pa nimajo NIČ in zato zmerjajo ostale ki se razkazujejo

HVala, sej štekam v čem je stvar pri Pikotu al kaj že je:
verjetno je eden izmed tistih, ki nima nič za pokazat in zato obsoja tipe, ki nosijo karatke majčke in razkazujejo mišice.In ker ne more dobiti nobene lepotice v mini krilu, jih obsoja da so kurbe in jih KAO zato noče.

končno!Piko doživel razsvetljenje!

kot sm reku ze v enem prejsnjem postu, take jaz sploh pogledal nebi

zelo dober argument. bravo!

naj se ponovim. zelo si zadela mojo situacijo. postani psiholog! bravo!

Najprej replika na to trditev:
Da je še pogledal nebi – dvomim, ker že to da si ne tem forumu, pomeni da nisi neobčutljiv na te teme.
Zmerljivka nekoga s kurbo, tudi ni posrečena, ker, kaj pa je kurba ? robot?
Ravno tako ima roke in noge in glavo in ravno tako je lahko vesela ali žalostna kot vsak drugi. Obsojati ljudi s tem, s čimer se ukvarjajo ni lepo, ker vsak pijanec ali diler dela dosti hujše stvari kot kurbe, pa ni tako napadan. Ker, ravno včeraj je bilo v Delu: policija odkrila toliko in toliko prostitucije, bla,bla,bla,….kao, v sloveniji se cca 700 ali 800 žensk ukvarja s to dejavnostjo, in imajo po cca 10 klientov na dan.
To pomeni 7000 moških. Če vzameš da gre tak tip le enkrat na mesec “na kurbe”
to pomeni 210.000 ljudi, moških, ki se v sloveniji poslužujejo teh uslug.
To je 20% vseh tipov!!!!
Kdo je potem kurba?

Najprej moram reči da se za svobodno izražanje mnenja, vendar z resnimi izjavami, ki spoštujejo vse in ne izzivajo nestrpnosti.
Kar se nekomu zdi sexy se nekomu zdi preveč ali celo grdo. Vsaka ženska naj povdari tisto kar ima in vsaka ima nekaj, le samozavesti je pri mnodih ženskah premalo.
Osebno rad vidim z poletno oblekico, ki povdari svoje dolge nogi; v redu so tudi minikrila in oprijete majčke.
Vsaka lahko glede na svojo osebnost najde nekaj v čemur se dobro počuti in pokaže tisto kar bi rada pokazala

Sej bi postala, ker me to veseli, a me skrbi da ne bom imela takih težkih primerov kot si ti

Piko – ne seri klamfe
Taka je predvsem seksi, k ve kva hče, je samozavestna … Takih se ti očitno zloooo bojiš

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close