Najdi forum

Sex klepet

Punce rad klepetam o sexu piši na gmail

[email protected]

Tukaj vsi radi klepetamo o sexu. Povej kaj je zate najbolj erotično na ženski in kdaj si prvič fukal.

Pozdravljene vse, ki rade klepetate o sexu, trenutno sem samski in bi si dopisoval z vami, sem diskreten in nimam tabujev, katera za?

Na ženski mi je v prvi vrsti njen obraz, oči, njen glas, način pogovora, umirjen, žensko diskreten, a kljub temu nagajiv, poreden, koketen, da si želi izvedeti, kako bi jo zadovoljil , da v pogovoru  deluje odprto, da ima rada veliko nežnosti, objemov, poljubov, da me z tihim glasom vodi, kako si želi, da jo božam, kaj ji paše, da mi da jasno vedeti, kaj ji naj delam, da se bo odprla, da mi bo tudi ona v zamenjavo dala sebe,…

Ni mi pomembna postava,leta, njen stil frizure ali oblačenja, niti šminke in urejenosti nohtov, važna mi je njena želja po bližini, po dotikih, takšnih in drugačnih, da si želi moškega, ki ni expres, nekoga, ki je lahko tudi zaupen, diskreten prijatelj,…v življenju sem imel veliko žensk, prvo pri 21 letih, mladostniško strastno ljubezen, a čeprav sem bil njen prvi, me je noro ljubila, sexala sva na vseh možnih krajih, se predajala užitkom in tudi nežnostim.. pozneje, je bilo še veliko njih, dekleta, žene, samske, poročene,… a vendar nisem nikoli tega razgaljal drugim, sedaj sem trenutno v iskanju nove partnerke, ki bi jo rad spoznal, za nadaljevanje lepih trenutkov življenja, morda tudi stalno zvezo, a vedno ostajam zvest svojemu načelu- ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI, če bi si katera želela vsaj dopisovanja, lahko piše na:  [email protected], še enkrat poudarjam, sem svoboden, z nekaj obveznosti do otrok, živim na deželi v svoji hiši, želim si tako dopisovanja, kot morda tudi prijateljstva na daljši rok, tako, zdaj pa vsem ženskam željnih nežnosti in tudi dobre moškosti en ljubeč pozdrav, dobrodošla vsaka dopisovalka, če iz tega nastane kaj več, pa lahko tudi redna spremljevalka, lp

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša.258, 06.01.2024 ob 12:10

Tukaj vsi radi klepetamo o sexu. Povej kaj je zate najbolj erotično na ženski in kdaj si prvič fukal.

Prvič sem fukal pri 20, v naravi, in še vedno to rad počnem, ni lepšega, kot fukati na soncu, ob petju ptic in čričkov, da vidim in čutim žensko v vsej njeni pohoti, njeno telo ,njene plavajoče prsi, ali naslonjeno na drevo, ko mi ponuja svojo pohotno pičko, da jo ljubim in jo potem napičim na kurca, vse do jajc,ko se predaja kot prava pohotnica,…

Lepo si opisal svoje potrebe. Sex v naravi je super. No jest se ti tud rada razkazujem, lohk na fkk. Plaži ali balkonu. Nimam pa izkušenj v naravi.. Mam pa visoko sexapilnosti in mi dost hit pride. Ker sem verjetno ena redkih punc da imam orgazme sama s seboj že od 7.leta.

[email protected] 😉

Mene zanima  kaj pomeni   sek   klepet   .

Mogoče se bi rajši pogovarjal   bolj lepo kkor se punce mislite .

Najpreje se bi malo spoznavala potem pa mogoče pridejo   navrsto kakšni poljubi ter objemi   ljubezni  .

Oci in stegna..prvic pri 13

Nataša rekla si da imaš iskušnje    zato mi povej ali   te lahko   primem za   trebuh da bi seksala saj bom nezen   steboj .

oj, potrebna sem malo narave in tvojega kurca. Ful rada si jo rajcam na drevesih obcasno tudi v jamah. Sama mam tudi eno jamo oziroma lahko recemo kar gozd, ce ves kaj mislim 😉

New Report

Close