Najdi forum

Ja ljubica, toliko mlajšega se ima samo za posladek po enem ornk kosilu, potem mu pa to takoj po uporabi poveš.žuža

Ja, saj se večina oglaša v času službe, malo jih je, ki se oglašajo od doma, tisti se oglašajo v poznih večernih urah, ko so impulzi cenejši, ali tako nekako. Vse to je stvar posameznika in njegova osebna zadeva, ne naša!

Vrag!!!!

Pridih biblijskega, bi rekel!

Vrag!!!!

Ti si pa res ena pepka!:>

sem poročen 50 letnik in iščem žensko 50-60 letno za popestritev obojestransko lep dolg sex in še kaj ,ki bi bil v naravi

Imam podobno situacijo, kot Katja,
moj email: [email protected]

Si pa škrt. Na uho ti povem: čez komot ga ni!

Mene tudi zanimajo ženske.
Vse ponudbe interesentk za pogovor ali srečanje
na [email protected]

Sem porocen moski iz Ljubljane, ki si zeli spoznati starejso zensko za intimna srecanja. Diskretnost zagotovljena.
Lahko mi pišeš na [email protected]

jaz tudi. 🙂

Ah, desci zagamani, še slabši ste kot Artur. Še on je našel svojo beybo LaToyo, vi pa tlelele moledujete za ostarelimi tetami, ki imajo stare lene dede doma. Kaj vraga pa naj počnejo z vami???

Tudi sam sem v zvezi že kar nekaj let in iščem starejšo žensko od 40 – 50 let za sex brez obveznosti! Lako se mi javiš na mail: [email protected]

lp

Do 65 je vse uporabno.

Za take mladce, ki ste tako potrebni, da niste več izbirčni, pa do 75.

🙂

Zapomni si za večno.

Dober strelec ni izbircen.

Ni izbirčen, dokler ne pridobi izkušenj. Potem ve, da se ne polaga vse kar leze inu gre od 16 do 75, ampak, le izjemne, izbrane tarče, ki si to zaslužijo. Ker se ceni.

OD KOD SI

New Report

Close