Najdi forum

Nekateri si lahko privoscimo drage hobije, nekateri pa dajete neumne neumesne pripombe.

Vesna, nehej bit tako nesramna. Sej se v življenju vse povrne… A bi si ti želela, da bi tebe eden tako napadal, ko bi prosila za pomoč pri predmetu, ki ti pač ne gre? Tjaša je vljudno prosila za pomoč, ponudila legalno plačilo in sedaj ni na tebi, da se greš nekega vrhovnega razsodnika. Aja, sem pozabila, ti si pa za šolo vedno vse sama naredila. Niti domače naloge nisi nikoli prepisala, a ne? Kaj te tako moti?? A boš ti imela kaj manj, zato ker bo njej nekdo pomagal? Daj nehaj s temi egoističnimi, vzvišenimi izpadi.

Cao Tjasa,

malo sem pozen. Si ze zbrala kdo ti naredi nalogi? Na faksu sem pisal nekaj o estetiki punka pri nas. Lahko pa tudi sama reces o cem bi rada pisala.

Marjan

ps: lahko pa se javis kdaj drugic, ko rabis kako nalogo

Ja noben se mi ni javil..pa sem mislila, da so resni..a ves kaj moram narest…
Estetika in socializem…prosim pomagaj mi:)) placam in vse po dogovoru…
oglas se na moj email..
ajjde

Sem ti poslal en mejl na [email protected], knjige estetika in socializem pa nisem opazil na cobissu.

Lep pozdrav.
Sem dijak 4 letnika in delam seminarsko nalogo na temo: Ali je človek dober ali slab. Zanima me, če bi mi lahko kdo svetoval, od kot naj jemljem literaturo. Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Pozdravljen, dobro bi bilo napisat s katerega področja delaš seminarsko, bom bi ti lahko kdo tudi lažje svetoval kakšne knjige za seminarsko…

New Report

Close