Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Sem upravičeno ljubosumna?

Sem upravičeno ljubosumna?

Ej strelka, ne vem… razmisljam ce je prav da te uzalim al ne ampak bom tvegal, ker ti po tockah sploh ne morem napisati v cem gresis, ker gresis kompletno.
Vsak dan se bom zahvalil bogu ali tistemu necemu, ki mi nikoli na pot ni postavil tako obupne zenske kot si se v zgornjem postu izkazala ti. Pri tebi se vsaj iz prebranega kaze skupek najobupnejsih lastnosti ki se jih da opaziti pri zenskah. Da tvoj tip rahlo bezi iz tvojega mocnega prijema je gotovo edino dobro za njegovo psihicno zdravje. Sprejmem: obstajajo tipi ki tak teror sprejmejo in proti temu se ne da potem nic govoriti. Ampak razumljiv mi je pa vsak njihov korak stran.
Tako nezdravo ljubosumje od nekod prihaja in obicajno je to osebnostna izpraznjenost. Kaj ti svojemu fantu lahko sploh nudis, razen svojega telesa? Nesamostojna oseba si, parazit ki rabi nek organizem okog katerega si organizira svoje zivljenje in ga popolnoma nasloni nanj. Ali te je v zivljenju kdaj kaka stvar sploh potegnila vase, ali te v zivljenju sploh kaj zanima?! Zivis prazno zivljenje ki ga zapolnjujes z okupiranjem zivljenja svojega fanta.
Tamara je tukaj beli angel (vsaj proti tebi) in glas razuma, in toplo ti priporocam da ponotranjis tisto kar ti je odpisala.

Mefisto, nič me nisi užalil, ker me nekdo, ki me razen po par vrsticah na forumu, ne pozna, nikakor ne more užaliti. Zavedam se svoje neprijetne lastnosti, da se včasih preveč navežem na osebo in da sem pretirano ljubosumna, vendar ne zato, ker bi bila osebno izpraznjena, ampak zato, ker mi ta oseba veliko pomeni. Imam veliko stvari, ki me v življenju veselijo, in moj fant je ena izmed njih (seveda ZELO pomembna), ni pa edina. Tvoja oznaka mene kot obupne ženske pa se mi zdi bistveno pretirana, ker zaradi ENE lastnosti vsaj po mojem mnenju osebe ne moreš označiti kot obupne ali pa perfektne.

Kar sem se naučila iz vaših odgovorov je predvsem to, da naj pustim fantu dihati in naj ne bom ljubosumna na vsako žensko, ki gre mimo, saj s tem naredim bistveno več škode kot koristi. Torej, to sem dokončno spoznala, pot do tega, da bom to udejanila v praksi, pa je še dolga.

Tamara, kot rečeno nimam proti tebi NIČ osebnega oz. sploh nič, tako da ni potrebe, da bi karkoli razčiščevali preko maila. Morda se pa res dobimo kdaj na kakšnem drinku, a ne? Hvala tebi in vsem, ki ste se odzvali na moje vprašanje.

“Tvoja oznaka mene kot obupne ženske pa se mi zdi bistveno pretirana, ker zaradi ENE lastnosti vsaj po mojem mnenju osebe ne moreš označiti kot obupne ali pa perfektne.”

Ok res je bil moj post temeljen samo na tem kar si napisala, tko da zarad mene si ti kot oseba v zivo krasna. Ampak se pa ne bi cisto strinjal s tabo okrog “obupnosti”. Verjamem da si recimo s tako poudarjeno znacilnostjo lahko se vedno dobra prijateljica in bog ve da mam vsaj dve prijateljici s katerima se krasno razumem, rad druzim in sem izredno zadovoljen da nisem nikoli poglobil odnosa z njima, ker sta kot “punci za fante” OBUPNI. Poziralki, carovnici, dusilki in ne vem kaj hudega se, in s temi lepimi izrazi jih vcasih tudi pohvalim, ko pripovedujeta o svojih izvajanjih nad tipi, potem pa ruknemo se enega in gremo prijateljsko narazen.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close