Najdi forum

Selitev v Avstralijo

Že nekaj časa razmišljam o selitvi v Avstralijo, natančneje mesto Darwin. Zakaj ravno tja? Ker v okolici živi moja sorodnica, pri kateri sem bila že večkrat in bi mi tudi pomagala, če bi se preselila. Že ko sem bila prvič tam, sem se zaljubila v to mesto (savanna podnebje, narava). V Sloveniji ne pogrešam prav nič (razen mojega fanta in mamo) Tu pa je tudi problem. Mama je že kar stara in ima nekaj zdravstvenih težav. Z mano noče it, same je pa tudi ne bi rada pustila v Sloveniji, ker mi veliko pomeni. Seveda jo lahko obiskujem ampak to ni to. Če bi se preselila, razmišljam tudi o družini (otrok). Mama mi je rekla, da če si želim da naj grem, ampak meni se vseeno zdi da mi bo zamerila. Tega pa si ne želim.

Mi preostane sploh kakšna opcija? Kaj ste naredili tisti, ki ste se preselili daleč in imeli starše doma?

zdrava kmečka pamet?

Kako ti ni jasno, da je tvoja in izključno tvoja dilema? Ker ti edina poznaš svojo mamo, sebe, fanta….

POJDI……brez slabe vesti

SREČNO

Tezko bos prisla tja za stalno, sorodniki gor al dol.

A sam mama je problem, fant pa nič? In že razmišljal, kako si boš v A naredila familjo.
Troll.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close