Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Selitev bivsega partnerja v drugo drzavo

Selitev bivsega partnerja v drugo drzavo

Bivsi moz se je prakticno cez noc odlocil, da se bo selil v Avstrijo – od nasega prebovalisca v SLO cirka 3 ure voznje.

Ko je zivel se blizu nas je imel otroke, ce je bilo vse po sreci 1Xna 14 dni za vikend. Pa se to je velikokrat odpovedal, ker mu je kaj prislo vmes. Med tednom jih nikoli ni imel pri sebi, cetudi je zivel 500 m stran.

Sedaj ko se je odselil, zahteva da mu otroke vozim do njegovega novega prebivalisca. Ali pa da se dobiva na pol poti.
Ali sem mu jih dolzna voziti tja ali je dovolj samo da mu omogocim stike, kar mu jih pa vedno?
To je moj edini prosti cas, ki ga imam. Tisti bogi vikend od petka popoldne do nedelje popoldne. Izkoristim ga zato, da naredim vse kar cez teden nisem mogla v sluzbi. Imam namrec svoje podjetje, ki med tednom kdaj trpi, ker ima sin zdravstvene tezave pri katerih mu cez teden veliko pomagam in me zelo okupira. Zato pa rada vsaj takrat ko sem prosta delam v miru da se mu potem lahko posvetim ko je z mano.
In mi je res odvec 6 ur cez vikend potem preziveti v avtu, ker se nekomu ne da pridet po otroke.

Ima kdo tak primer? Kako ste dogovorjeni glede stikov? Prevoza otrok?

New Report

Close