Najdi forum

Seks v vodi

Pozdravljeni!
Zanima me ali je seks v vodi ( morje, banja ) škodljiv in nevaren, pri tem mislim na sam koitus? Lep pozdrav!

Le zakaj bi bil?

Škodljivo je če ga občasno ne izvajaš v vodi.

hehe

lp

Glede na to, da vecina kopaliskih in morskih vod ni ravno posebej cista, pri seksu v vodi pa voda prodre v noznico, se ga izogibaj. Za vsak primer. Sploh pa se z vodo odplakne sluz, ki skrbi za “mazanje” in lahko pride do odrgnine in s tem je možnost za kaksno okuzbo se vecja.

Glede na to, da vecina kopaliskih in morskih vod ni ravno posebej cista, pri seksu v vodi pa voda prodre v noznico, se ga izogibaj. Za vsak primer. Sploh pa se z vodo odplakne sluz, ki skrbi za “mazanje” in lahko pride do odrgnine in s tem je možnost za kaksno okuzbo se vecja.

ni res, ne morit…..

Je zelo škodljiv, potrebno se je paziti predvsem dveh nadvse nevarnih bolezni:
– hidrotropnega priseska in
– rdečeglavega prismuka!

Bolje se je samozadovoljevati ob vodi!

Če želiš dojeti bistvo eksistence in želiš dobiti odgovor na tvoje kompleksno vprašanje, ga boš našel v moji popevki “Poskušaj pozabiti” – najdeš jo na moji zadnji zgoščenki.

Sicer pa o tej problematiki govori že MZ Hektor v njegovi popevki “Ti boš kraljična mojega poročnega potovanja”.

LP, Miran RudanMitja je pisal/pisala:

morje/ veš, ni kej preveč fino, ni dobro navlaženo…kmalu lahko začne deklico pečt, ker ni dosti vlažna, gor pa še sol.

zanimivo pa je, ne rečem.
ampak men se je zaradi marsičesa drugega dogajal: klima na morju, lunca je sjala, zelen morje je biu, folk hodi okoli na sprehod….se sanjalo se jim ni…to je kul, to je najbolš.

v bani pa še nisem poskusila/ žal!

didi

ej pizduni,nehite gobcat te kozlarije.jaz fukam mojo punco non stop v toplicah in je kar cool.hvala lepa nasvidenje.

Seks v vodi:
Zaradi vode je mazanje manj učinkovito, trenje je večje, in meni pride kar hitro. Morska voda je verjetno raskužilo. Končaš lahko noter brez skrbi.
In didi: bi midva poskusila v bani?
Jure

sex v vodi je prestigna reč
zato ti kar gmpaj še naprej
ne se bat mimo plavajočih rib da ne grejo v rit

v morju je super, edini problem je ta,da celo leto cakas nanj, ce ne zivis ob morju
banja je pretrda,..

sam koitus v vodi po mojem ne skoduje ceprav bos mela mal teyav ga not dobit je pa dobr z dvema tko da je eden pod vodo pa ne diha moj je reku da ga to full rajca pa se ne prenese kako me drug fuka volk sit pa koza cela ne

Kolega nis ti še nikol šlišal za morsko klobaso cca 1,5 m!

Dokazi, ce je to res (slikovno in prakticno v naravi)!Darko je pisal/pisala:
>
> Glede na to, da vecina kopaliskih in morskih vod ni ravno
> posebej cista, pri seksu v vodi pa voda prodre v noznico, se
> ga izogibaj. Za vsak primer. Sploh pa se z vodo odplakne
> sluz, ki skrbi za “mazanje” in lahko pride do odrgnine in s
> tem je možnost za kaksno okuzbo se vecja.

pametno misliš

xenaDarko je pisal/pisala:
>
> Glede na to, da vecina kopaliskih in morskih vod ni ravno
> posebej cista, pri seksu v vodi pa voda prodre v noznico, se
> ga izogibaj. Za vsak primer. Sploh pa se z vodo odplakne
> sluz, ki skrbi za “mazanje” in lahko pride do odrgnine in s
> tem je možnost za kaksno okuzbo se vecja.

didi od kod pa si

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close