Najdi forum

Oj,

Imaš tukaj že nekaj predlogov za tvoj problem.

Jaz se tudi zelo sekiram, pa mi zelo pomaga, ce se umirim, se vprasam kaj je lahko najhujse kar se lahko zgodi pri problemu, ki ga imam in potem nekako gre. Ce se ucis bos solo sigurno naredila, se vsi so jo, pa jo bos ti tudi. Mene je tudi matura zelo skrbela pa sem jo lepo brez problemov opravila. Samo ucit in pripravljat se moras zacet pravi cas.Odkar berem knjige od louise l.hay in od dobre vile maje mi je veliko lazje, ker je v knjigah veliko nasvetov kako si pomagati. Imas koga ki se mu lahko zaupas?

Pozdrav!

Jaz imam pa drugačen problem glede sekiranja in si ne znam pomagat. Sekiram se glede cudnih stvari; to da bom stara 24let (bojim se staranja), fanta imam ze 6 let in se sprasujem, ce mi bo kdaj zal, da se nisem “ven znorela”… Moram rect, da sem od nekdaj nezadovoljna sama s sabo in sploh nisem samozavestna. Vse te cudne misli, mi povzrocajo tezave pri pocutju, sploh tezave imam z zelodcem. Vem da se slisi smesno, sama se cudim kaksne stvari lahko zacnejo pestit cloveka oz v kaksna cudna stanja lahko zapade. :/


Če se bojiš staranja, potem bo transhumanizem in sintetična biologija ravno zate. Ali imaš preveč dejanskih hobijev, želja, ki bi jih rada uresničila ali pa imaš samo “lačne oči”.
Za moje pojme imaš ti želje, da bi se vajina zveza premaknila nekam v bolj sigurno smer, zato pa imaš takšna vprašanja. Skratka neizpolnjenost pričakovanj.
Ja, če bi se pa ”znorela”, potem bi pa imela še manj šans, da bi kaj dobila (in obdržala). Tipu lahko še zmeraj daš nogo in greš “eksperimentirat”, če bi se toliko rada znorela.

New Report

Close