Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja še enkrat nagrada ob rojstvu

še enkrat nagrada ob rojstvu

S prejšnjim (pokojnim) možem sva pred 6 leti izkoristila pravico do nagrade ob rojstvu otroka pri zavarovalnici Triglav. Imela sva vsak svojo polico. Z zdajšnjim možem pa tudi pričakujeva otroka. Ali imava pravico do nagrade preko njegove police?

Spoštovani!
Kakor je meni poznano,Triglav izplača nagrado ob rojstvu otroka samo za prvorojenca,nato pa nič več.

lepo pozdravljeni, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

g. Bruno ,

Mene pa zanima sledeče:
koliko časa pa je potrebno biti zavarovan pri Triglavu, da ti izplačajo nagrado za prvoroenca?

Živjo!
Od sklenitve zavarovanja pa do rojstva otroka mora preteči eno leto.Če nameravate imeti otročka,je pametno,da se za tako zavarovanje odločite toliko prej.
Za še kakšne informacije mi lahko pišete na mail.

Želim vam še naprej lep dan, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Spoštovani !Zavarovalnica triglav izplača nagrado ob rojstvu le enkrat in sicer ob rojstvu prvega otroka.Ker ste to nagrado že prejeli,vam triglav tudi v primeru,da ima vaš drugi zakonski partner polico pri triglavu nažalost nagrade ne bodo izplačali.
Opravičujem se vam za malce pozen odgovor,lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close