Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija še enkrat bioresonanca

še enkrat bioresonanca

Nekaj vprašanj za vse, ki imate izkušnje z bioresonančnim zdravljenjem alergij:
– ali se diagnoza ujema z diagnozo klasičnih alergologov?
– ali o zdravljenju z bioresonanco poveste alergologu in če, kakšen je njegov komentar?
– ali ste se po “ozdravitvi” z bioresonanco ponovno testirali tudi klasično in če, kakšni so bili rezultati?
– kako razložiti primere, ko terapevt zatrdi, da je določena alergija ozdravljena, krvni testi pa kažejo drugače?

Pozdrav,

leni

Pozdravljena, ne vem ali se tudi sama zdraviš z bicom terapijo. Jaz se ne, se pa moja hči zelo uspešno!!

1. diagnoza se popolnoma ujema s tisto pri alergologu (razen, da smo mi dobili še bolj točno sliko o dejanskih alergijah za katere smo le ugibali. primer: alergija na koruzo nikoli ni bila dokazana niti z bicom; je pa terapevtka predlagala, da prinesemo skuhano koruzo – alergija se je pokazala!!!!)

2. alergologinji nisem omenjala zdravljenja s terapijo, ve pa osebna pediatrinja in je nad rezultati navdušena….

3. naše testiranje je bilo opravljeno v januarju in rezultati niso navdušujoči, dejansko pa je otrokovo počutje bistveno boljše in praskanja (skoraj) ne poznamo in nima izpuščajev.

4. kdaj trditi da je stvar ozdravljena? nimam pojma
nam terapevtka pove kaj lahko je v manjših količinah (nove jedi) in tako preizkusimo, ob najmanjšem slabem počutjo z jedjo takoj prekinemo in opravimo ponovno terapijo.

Vsak terapevt vam bo razložil kako poteka zdravljenje, nikakor se alergije ne da ozdraviti z dvema obiskoma…..

lep pozdrav pa čimboljše rezultate….
TT

New Report

Close