Najdi forum

še ena dieta

pozdrav!

zanima me, kaj mislite o tej dieti:
1. dan: zajtrk: 2 kosa sadja
kosilo: 2 kosa mesa ali 2 kosa sira v isti količini ali 2 jajci + solata + kos kruha + juha
večerja: isto kot kosilo samo v pol manjši količini

2.dan: zajtrk: isto kot 1.dan
kosilo: 1 krožnik kuhanega krompirja ali riža + solata + kruh
večerja: isto kot kosilo samo v pol manjši količini

3.dan: zajtrk: isto kot 1.dan
kosilo: testenine ali pizza samo z paradižnikom
večerja: 2 kosa peciva + 1 tablica jedilne čokolade

4.dan: vsi obroki neomejeno količino sadja

potem se vse skupaj ponavlja 3 mesece.

meni je uspelo v 2 mesecih shujšati za 10 kg, ki pa se poznajo bolj na tehnici kot na telesu. 4 mesece po končani dieti sem dobil nazaj 2 kg, jem pa vse stvari tudi sladko.

še to: na začetku diete sem imel 100 kg (visok sem 175 cm), sedaj jih imam 92.

hvala

Primož,

Če si shujšal v 2 mesecih za 10kg… potem je to že skoraj v redu hitrost hujšanja, sicer je idealno 0,5kg na teden… ti si pa dober kg na teden, kar je vseeno še kar vredu. Sploh če primerjam glede na ostale expres diete, ki jih dela večina. Pa shujšajo po 3-4kg na teden, potem pa jih dobi v 2-3 dneh nazaj, pa še kakega zraven.

Če ti je dieta ustrezala in si se ob njej počutil dobro… toliko bolje. Vseeno pa me moti, da ima dieta zelo malo beljakovin, večinoma ima le ogljikovi hidrati… dieta ima tudi dosti sladkorjev… zato najbrž nisi izgubil dosti maščobne mase. To da se ti spremmeba teže pozna bolj na tehnici kot v ogledalu, je lahko zato ker si izgubil večinoma mišično maso. Vendar to govorim na pamet, ker moral bi te videt prej in po dieti, da bi lahko rekel z gotovostjo.

Pohvalno je to, da si ohranil težo.. in se zredil le za 2kg.

Nič nisi omenil ali si ob dieti tudi kaj telovadil.

Glede hujšanja pa sem že večkrat omenil, skupinsko hujšanje v Septembru… takrat bom pa jaz napisal diete in trening.

LP,
Goran

Primož, tudi sama sem imela to dieto. shujšala sem v 3 mescih za 8 kg in to težo sedaj ohranjam. rada bi shujšala še kakšnih 15 kg, a počasi. morda bom še enkrat poskusila s to dieto.
Primož, če je možno, bi rada prišla v stik s teboj, tako da… če želiš, mi lahko pišeš na zgoraj napisani e-mail naslov.
upam, da se “slišiva”. do takrat pa…
lep pozdrav,
Daša

Daša in Primož!

Tudi hjaz bi rada prišla v stik z vama.Sama sem žetudi uporabljala to dieto in se da ob nej hujšat. zato mi pišita na naslov:[email protected]

New Report

Close