Najdi forum

pozdravljen,prebrala sem ogromno vaših odgovorov in res ste super!!!
zanima me kaj se da narediti v mojem primeru-imam nodusno golšo in kronično vnetje ščitnice,hormoni so še v mejah normaale,op.še ni potrebna!?kaj je to?moje težave so-cmok v grlu(včasih bolj,včasih manj),kot bi me nekaj davilo,motilo,utrujenost,srbeča in suha koža,zmedenost,…je to od tega’
drug problem pa je gerb(brez bakterije),hiatalna kila,kronični gastritis,žolčni kamni,kronični rinitis,aritmije ,luskavica,nevrodermitis,….eh pri 33 sem čist hin.-sama kriva-težko fizično delo,stres,kava,cigareti,prehrana kar je pač doma in najceneje,….
od zdravil jemljem samo concor za aritmije zvečer.,dobila sem acipan 40 a ga nisem pojedla,pa nanonex za nos-tudi ne uporabljam-sem nekako proti tabletam-vzamem nalgesin s ob res hudem glavobolu 1-3x na mesec!!
kak nasvet zame prosim!
bi se kaj dalo z akoponkturo,masažo,želišča,karkoli-ker je takole težko funkcioniraati!
hvala in lep pozdrav

Lep pozdrav,

najlepsa hvala za vaso pohvalo. 🙂

Moja prva rekcija na vase pismo je bila: spremenite nacin zivljenja! Takoj.

Glede scitnice pa je na daljavo tezko kaj bolj specificnega reci. V TKM je hyperthyroidism najpogosteje povezan s:
1. pomanjkanjem ledvicne yin energije kombiniran s prekomernim ognjem,
2. pomanjkanjem yin energije srca in/ali jeter,
3. pomanjkanjem srcne in ledvicne yin energije.

V primeru hypothyroidisma pa poznamo dve osnovni kategoriji:
1. pomanjkanje yang vranicne in/ali ledvicne energiije,
2. pomanjkanje srcne/ledvicne yang energije.

Glede na zgoraj opisano je potrebno postaviti diagnozo in dolociti zdravljenje. To je mozno samo z natancnim pregledom in pogovorom.

Vse dobro!

Mag. Jadranka Perl --- "Be still like a mountain and flow like a great river." - Lao Tzu

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close