Najdi forum

Ne vem več kaj naj storim. Sem komaj dve leti poročena, a sanjam o drugem moškem. preden sem se poročila, sva imela z zdejšnjim možem probleme in pomagal mi je priajtelj. Seveda pa se je to prijateljstvo kaj hitro začelo odvijati narobe. Vse bolj sva hotela biti skupaj, pošliljala sva si sms-je, ki so bili ljubezneski, no prišlo je tako daleč, da sva šla ven z namenom, da sva tudi intimna. A na koncu ni prišlo dalje kot od poljubljanja. No ko sem se poročila in kasneje rodila, sva s tem prijateljem pretrgala vezo, ker je bilo premalo časa za vse. Sedaj pa sem zopet v službi in zopet se srečujeva. Vsako noč ga sanjam, pa ne da bi čutila kaj do njega. Samo te preklete sanje. Zjutraj ko se zbudim, se počutim umazana. Zdi se mi kot da moža varam, pa čeprav ga neizmerno ljubim. Skušala sem se že temu prijatelju izogniti a ne gre. Kaj naj naredim? Kako ga naj neham sanjati? In kaj to sploh pomeni, da ga noč za nočjo sanjam.

Sanje so ponavadi le podoživitev dnevnih dogajanj…to ne pomeni sledečega oziroma iztečenega dne…ampak dogajanj, ki so nam popestrila vsakdan v preteklem življenju…zato se nikar ne sekiraj, da varaš moža…saj je mislim da dovoljeno vsakemu sanjati…le kaj bi bilo, če sanj ne bi bilo…pa brez skrbi, da vključujem tudi sanjarjenja podnevi, ki pa so zavestna…

Zmeraj gledaj na vso situacijo pozitivno….

Konec koncev pa menim, da so tudi naši možje le ljudje…in tudi njih kdaj ganejo kakšne fantazijske sanje, kjer ni nujno da smo me njihova fantazija, pa vendarle se sprostijo v užitku sanj….

Prav je da imamo misli in sanje, v katere nam nihče ne prodre…in naučimo se jih uporabiti za duševno in morda tudi telesno sprostitev….s tem bomo nardili sebi in našim najbližjim idealno možnost lepega vsakdanjika, saj bomo tako telesno kot predvsem duševno mirni ter zadovoljni…

Zato skrbi o varanju s sanjami na stran. Te bi lahko obstajale le, če bi ga res telesno in z zavestjo varala…pri sanjah pa tako kot telo tudi zavest nima pobude…

Lep pozdravček Mija**

svetovala bi ti, da si čimprej izbereš s katerim želiš biti, kajti saj veš varanje ni prijetno,pogovori se s tistim prijateljem in mu povej, da moža zelo ljubiš, da si mu rodila otroka. nisi pa povedala čigav je otrok, jaz ti svetujem da ostaneš s tistim ki ti je naredil otroka, se z njim poročiš skratka uživaš z njim še dolgo, dolgo let, odločitev pa je seveda tvoja. stori to še preden te bo dobil mož in izvedel od koga da ga varaš, še posebej pa zdaj ko imaš otroka. zapustiš lahko prijatelja tudi tako, da mu najdeš novo dekle, se preseliš v kraj ki je daleč od njega, ali pa greš za nekaj dni stran od njega s svojim možem, da ga boš pozabila. POZOR! če ga želiš pozabiti , potem ko boš spet začela misliti nanj, misli le na slabe in nič kaj prijetne stvari. pomisli kako bi bilo če bi kdo tebe varal, in bi moški poročen s teboj, sanjal o drugi ženski. mislim da bi bila še kar ljubosumna in bi se želela z njim najprej pogovoriti nato pa ločiti. podobno je tudi z moškimi. sama imam prijateljico, ki je varala moškega, vendar on tega ni vedel. vsi so ji svetovali naj preneha z njim če ga ne ljubi in naj začne zvezo s tistim moškim s katerim je varala svojega fanta. želim ti vso srečo v ljubezni, da rešila ta problem, da bi bilo vse lepo in prav, najbolj pomembno pa je, da izbereš pravega. če se ne moreš odločiti za koga izberi tistega ki ti je naredil otroka, tako boš vsaj svojemu otroku ko bo že dovolj velik, da se sooči z resnico, poznal pravega očeta. najhuje je če otrok ob sebi nima pravega očeta ali mame ali pa kar obeh strašev. ko to izve po 15 – ih letih sovjeg življenja vedi, da bo sovražil vse ljudi okoli sebe in ne bo vedel h komu se naj zateče.

New Report

Close