Najdi forum

dragi posavec.
na tvoje sanje čisto zagotovo vplivata dva šokantna dogodka iz tvoje preteklosti. prvi , ki se ti je zgodil kot otroku in je bil tako šokanten, da si si ga izbrisal iz spomina oz. zakopal tja nekam daleč v podzavest in drugi šok, ko si šel v vojsko. kajti tudi to je neke vrste šok (drugačno življenje pa pranje možganov itd.). fantje to vedo bolje. in mnogim se to pojavlja kot nočna mora.
tvoje sanje pa bi si jaz razlagala takole. v tvoji okolici, mogoče družini obstajajo določena nesoglasja- težave, stare zamere , ki se jih vsi skupaj trudite rešiti (simbolično pokopati), vendar vam to nekako ne uspeva najbolje oziroma sploh vam ne , ker prihajajo vedno znova na dan (mrliči silijo ven). ne pustijo se kar pokopati. problem zahteva rešitev !!! ker se ti nonstop ponavljajo so težave zate zelo pomembne , ker sedaj se lahko navežem na vojsko v katero se moraš “vrniti”. vedno znova in znova te silijo k reševanju istega problema težave, ti pa verjameš, da si jih že rešil. tako bi si jaz tvoje sanje razlagala in upam da sem ti vsaj malo pomagala.
lp

Pozdrav
To je pa res čudno, kako to, da se zadnje čase vsem nam kaj podobnega dogaja, kot pravi Sašo je nekaj v zraku. Jaz pa nimam morečih sanj samo pa spati ne morem ravno pred včerašnjem sem šla spati ob 00 uri in nisem mogla zaspati, do 4 ure zjutraj sploh ne vem kaj je to? Ko pa se zbudim sem pa kot polomljena in nervozna kaj se dogaja mi zna, kdo pojasniti.
Pa vsem mirno noč brez morečih sanj
L.p. marelica

draga marelica!

izredna vročinaje, bliža se luna, pa še to da je vstopila v kozorog. preberi zgoraj pri kaji.
lp

Najboljše pri morastih sanjah je, da se zbudiš in si na varnem. Jaz si s tem ne bi belila glave, če se takšne ali podobne sanje pojavijo le enkrat. Najbrž nekaj pomenijo, a kaj bistvenega za tvoje življenje enkratne sanje gotovo ne morejo pomeniti. Najbrž se je v sanje iz podzavesti priplazil kak problemček, ki te muči in ni nujno povezan s prizori iz sanj.Morda ti manjka malo samozavesti in zaupanja v moža, a to se da popraviti. Če nimaš razloga za dvom, le odpri srce in uživaj, ker tvoj mož ljubi samo tebe in s teboj deli življenje.

Poznam zdravilo za ta problem.

Pol ga pa prosim povej.

No na dan z zdravilom.
No učeraj sem mu pa le povedala kaj se mi je sanjalo, pa mi je blo žal da mu nisem že prvi dan. Me je tko lepo objel, pa potolažu in rekel da sem za njega samo jaz….Uf kuj laži diham.
Me pa vseenozanima tvoje zdravilo.

Mislil sem nekaj podobnega. Namreč, dober seks je, ob ljubezni seveda, najboljše zdravilo. Ko pošteno opraviš, dobro spiš, in nimaš morastih sanj, kvečjemu prijetne.

Živjo Jurel
Joj joj sedaj si me pa resnično spomnil na mojega bivšega moža.
Prosim te povej mi nekaj je resnično, da moški, ko sexsajo so bolj umirjeni in niso napeti.To me pa tako zanima grozno odpiši mi pa čim več kaj napiši o tem. Ker namreč jaz sem vprašala mojega moža, če je to res, ker sem mu postavila to vprašanje in potem debata saj veš kako gre.Moj mož pravi, da to sploh ni res, da je to bil samo izgovor, da pač moški lahko več dnevov ali kakšen mesec potrpite.Ja no jaz mislim, da vsaki moški ima svoje želje in, da vsaki moški je drugačen. Sedaja pa Jurel, ko si to omenil mi pa malo prosim razloži mi. Lepo te pozdravlja
marelica PIŠI HVALA za odgovor

živjo

meni se je enkrat sanjalo, da je moj stari ata začel kašljati in umrl. Deset dni kasneje je umrl, čeprav ni bil nič bolan. Dve leti kasneje se mi je sanjalo, da me moj tip vara z eno znanko. Nato mu jaz to čisto flegma zabrišem: TI me varaš! ON PA: JA, kako veš? In mi ni nikoli verjel, kako sem zvedela……

Od takrat se seveda vseh hudih sanj bojim, ali se bodo uresničle ali ne. Samo zadnje leta se ne preobremenjujem preveč s tem, ker vidim, da delam sama sebi problem

lp

Draga Marelica!
Moški že lahko potrpi nekaj časa, ampak če je to predolgo, je pa stvar drugačna. Namreč, po daljšem času misliš samo še na seks, in ne moreš zbrano opravljati drugih poslov. Sicer pa nisem prepričan, da so ženske bistveno drugačne, to moraš pa vedeti ti. Kako bi se počutila po nekaj mesecih “suše”? Mi lahko poveš?

Ti bom kr jaz odgovorila.
Mislim, da je čisto odvisno zakaj nastopi suša. Jaz sem bila razočarana, moških sita, tako da sem bila 2 leti v “sušnem” obdobju in sploh sexa pogrešala nisem. Sedaj, ko pa sem spoznala njega, sem pa že kar nekaj let v zelo zelo”mokrem” obdobju.
LP

Uživaj v “mokroti”.

New Report

Close