Najdi forum


No jaz tako gledam – začel si hoditi v fitnes zaradi punce, vendar pa nisi nehal hoditi na fitnes zaradi (vsaj enega) tega propadlega poizkusa. + točke, glej ! 😀


Saj to “segregacijo” smo imeli mi že v srednji šoli (in to je že dolgo nazaj) – imel si kasto sk8arjev, geeki, hekerji, “lepi&vplivni”, piflarji, čefurji, čapci,…


Zakaj se hočeš temu izognit ? Oziroma če boš kaj na silo počel, bo izpadlo še bolj obupano in (možno) propadlo. Sicer pa glej, kakor bo pač bo.

A veš fora ni videz lahko si fitneser ali maser, sicer slednjega imajo punce rajše 🙂
Eni pač imajo naraven pristop do punc, z puncam se počutimo v elementu, če lahko tako rečem. In če pač znaš znaš, marsikatera punca to ne bo priznala samo si pa vsaka želi tipa kateri pač zna z ženskami. In te razne hipoteze katere si omenil so samo BS 🙂 nič drugega.

Prehitro je še , da bi se sekiral zaradi punc, bodo že prišle ko bo čas za to.. Sami mam za sabo pri 21letih že 3 propadle zveze. Zadnja je trajala nekaj več ,kot dve leti. In iz izkušenj ti povem, da pred 25leti ne razmišljaj o neki resni zvezi in o prihodnosti, ker kaj je mlajše je še vse otročje, brez ciljev..

moje mnenje je, da moreš imeti res srečo, da zveza uspe pri teh letih, sicer pa si boš nabral nekaj izkušenj..


http://www.nydailynews.com/opinion/stasi-robin-williams-30m-alimony-ex-wives-contributed-death-article-1.1906241

Dejansko zakaj se je fental – če se ne bi oženil, vmes otroke (na)klepal, bi bil še živ. Bodimo dosledni, če že kaj navajamo.

BrAngelina je tudi razpadla in Brad Pitt naj bi bil “top oh in oh” za mnoge ženske. Če njim ni uspelo obdržati žensk, kje ima pa potem možnosti “povprečen tip” ? Ni računice dragi moji.

Kaj pa Johnny Depp ?

Začnimo rajši zase živet in ne bit vlečni konj matriarhatu.

meni se zdi žalostno da ženske padajo na neke trike ki se jih lahko vsak nauči. pravilni pogledi, glasovi, gibi, besede.. pravijo, da pri moških želijo iskrenost, varnost, zaupanje ipd. ampak njihovo pozornost pa navadno pritegnejo moški, ki so popolnono nasprotje od tega.
želim si spoznat žensko, ki si bo želela spoznat človeka vsaj v osnovi, preden ima karkoli z njim. da se ceni in zahteva, da ji njen moški dokaže, da je nima samo za zabavo ampak za nek globji odnos.

Če ti poznaš same takšne ženske, kot opisuješ, še zdaleč ne pomeni, da smo tudi vse takšne.

večino, ki jih poznam so takšne, drugačnih pa žal ni veliko za spoznat. mladi (ja, govorim za oba spola) ne razmišljajo s pametjo, ampak jih vodijo nagoni, ki jih želijo zadovoljit, pri tem pa delajo napake, ki se pokažejo šele čez nekaj časa. zato tudi zveze ne trajajo dolgo, ali pa so zelo krhke in iz navade.

To je res. Bolj je moški prijazen in pošten do žensk, bolj se ga ogibajo. Jaz ne, se pa večina žensk. Večji ženskar ali baraba je moški, bolj se ženske nanj limajo. Pa tudi glede atributov socialnega statusa je na žalost tako, sicer ti večina žensk ne bo tega direkt priznala. Govorile ti bodo da se jim gre samo za pravo ljubezen, drugače se jim bo šlo za denar, materialne dobrine in dober avto. 😉


Ja, in? Hočeš reči da bolje, da do 25. leta nima nobene punce? Kdo v tej temi sploh govori o “ljubezni do konca dni” pri 20? Jasno je da se take zveze ne obnesejo, toda da je po tvojem bolje da čaka do 25… Lačnemu govoriš naj ne jé belega kruha, ker škodi zdravju. Prvi poljub, prvi spolni odnos in nasploh prvi stik z dekletom pri 25+ letih? Razumeš poanto?

Nix97, kakšna je situacija?

New Report

Close