Najdi forum

Samski ali vam je dolgčas?

“Jaz ne iščem. Jaz najdem.”

Suuper.
Kratko in jedrnato.
Samozavestno.

Se strinjam. Ko se začne (ali kadar poteka aktivnosti), dolgčasa ni. Torej, treba je migati … 🙂

Hvala. Tudi tvoje vprašanje je bilo dobro.

Čujta, vidva, ves lep dan in lepo vreme sta namenila med over netu! Mislim, da bi vama bilo treba naloziti kaksno kazen! Razen, ce sta vmes premisljevala o Kureishiju… 🙂

Kako pa je bilo zunaj?

Nobenega pametnega izgovora nimam. Kakšno kazen predlagaš?

Hanif mi ne gre iz glave! 🙂

Pol pa ok. Predlagam pa srecanje! 🙂

Srečanje se zgodi. Lahko pa da ženske drugače gledate na to. 🙂

…sem bila na netu med pavzami, ko sem bezljala po naši lepi pokrajini in uživala v jutranjem sprehodu ob 8 uri med črički, klopi, travami, ptički, prašniki, ki so mi porumeneli bose nogice…
in med popoldanskimi obiski pri prijatelji in še enim sprehodom…med izmenjavo pogledov s črnookim dojenčkom moje kolegice…hja, življenje je res lepo…..

Malo se bom vtaknila v vajino srečanje…
Morda pa ženske res gledamo drugače na to…. 🙂

“Povejmi kakšnega okusa so jagode.”
“Ne morem, dragi prijatelj.”

Srečanje se zgodi, ne iščem, ampak najdem… o.k., o.k., ampak prit’ ven.

Mi je nerodno pred travo. Se mi zdi, da je bolj živa od mene. In ob sončnih zahodih me najbolj zvije.

Živ si živ, dragi prijatelj. In tako je prav. In tako je dobro. In tako je lepo. Dihaš in se čudiš lepemu…n’č hudega, če te kdaj zvije.

Sicer pa sedaj nekako nekonkretno govorimo in ne bi rada šla mimo bistva.

Saj veš kaj mislim!

O.k., n’č heca.
Kdaj bi me lahko spoznal? Kadarkoli.

Sta me pa res zagrela za branje tiste knjige..Kureshija …jutri si jo sposodim..pol pa bomo k’tero rekli. A se bo forum za knjižne moljčke odprl?

Vidim, da si online. Sedaj pa brez izgovorov!
Hej, kako tukaj pošlješ email, da ga samo ti vidiš?
Eh, brez veze, oglasi se na [email protected]. Pa še vse ostale simpatične deklice, ki prebirate tale forum …;))))

Ja, sem online. Oglasim se in verjetno še katera fajn punca.

New Report

Close