Najdi forum

Nihče ni brez vzroka sam. Zakaj pa je tako, mora pa vsak priti sam ali s pomočjo iskrenih prijateljev, ki ga poznajo.

Za vsakogar ki poznam, ki je vse življenje samski,naj bo ženska ali moški….vem, zakaj:) Je pa navadno težko to povedati v par stavkih.

Ti ljudje so navadno ali nesamozavestni(čeprav na ven kažejo drug obraz-ponižali pa so jih že starši) ali pa narciosidni in polni sami sebe.
Eni zase rečejo, da so izbirčni.
Drugi primer so pa taki, ki mislijo, da zaradi videza ali premoženja, ne najdejo partnerja.
Ampak za temi njihovimi ugotovitvami se skriva nekaj globjega, nekaj vzrokov je bilo našteto v tistih točkah in še bi se jih našlo!

ja res je vprašanje, če ni bolje biti sam…malo se ozrite okoli sebe in poglejte takšne pare, ki so npr. že do 10 let skupaj (da ne rečem več)-saj se skoraj ne pogovarjajo, če pa se ,se pogovarjajo o banalnih stvareh, kaj bo jutri za kosilo, kdo bo šel v trgovino….da ne govorim o tem da se kar naprej pričkajo.Takšnih parov je 80%…lansko leto se je ločilo pol toliko parov, kot se jih je poročilo (zanimivo a ne) ogromno parov živi skupaj samo zato ker nimajo jajc, da bi se ločili, ker se bojijo, da bodo zašli v finančne težave (vsak mora nekje stanovati, preživljati otroke, jesti-kuhati itd…te stroške pa je najbolje deliti razmišlja večino teh, tisti ki imajo dovolj jajc se ločijo, kakšnih 20% parov še ne živi zadosti časa skupaj, da bi prišli v težave (so pa na pravi poti)…zelo malo parov je danes takšnih, ki se resnično razumejo (ne bom napisal ljubijo, ker je to zapletena beseda), spoštujejo-pomemvno je SPOŠTOVANJE in iskrenost…
No jaz sem tudi eden izmed tistih, ki ni zadovoljen s svojim zakonom ( ne bom rekel partnerko), ker danes vem, da sem tudi sam delal napake.Večkrat razmišljam o ločitvi, pa nimam jajc za to.Marsikdo se ne loči, ker nima denarja da bi šel na svoje, jaz ga imam, pa tega vseeno še nisem storil.Nikoli si ne bi mislil, da si pri 50 letih partnerja nimata kaj več povedati, se pocrkljat, naredit kakšno neumnost…Večkrat premišljam o tem in nič ne storim…še

ti dam čist prou ja….ŠE

mi je dalo misliti, ja

a morte res tolk zakomplicirat in zafilozofirat-hec

čist enostavno enim je pač tko všeč
vsak dan ima lahko druzga ljubimca,ni ji treba kuhat,prat ,sesat za nekom,razen za sabo,lahko kadi ,lahko pije,lahko se vsede na avijon in odleti v afriko,seveda če ima dopust in finance..itd..itd.. ful se mi neda naštevat

v vsakem načinu živlenja je prednost in slabost.

Vprašanje je bilo, zakaj nekatere ženske ostanejo samske in ne zakaj so samske, kar pa je bistvena razlika. Vsi smo bili kdaj samski in vsi smo imeli zato razlog.
Awful je napisal nekatera dejstva, ki so resnična, ni pa napisal vseh in če niste opazile je na koncu pustil …, kar pomeni, da so še drugi razlogi.

Samska z občasnimi nekajmesečnimi avanturami:) Zakaj? Ker pač nisem za dolgotrajne zveze, ki prinašajo marsikaj s seboj. Sem svobodna in tako mi ustreza.

poznam nekaj moških, ki bi se ločili “brez razloga” oz. zaradi 1000 razlogov in ne samo enega samega – druge ženske. In ti res imajo jajca, da so sposobni živeti sami in se ne smilijo sami sebi. veliko več je žensk, za katere lahko rečem, da so imele jajca odpokat – brez enega razloga – drugega moškega. Všeč so mi odločni ljudje

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

mislim da se nekateri tukaj, ki ste samski tolazite s temi besedami o tem “kako je v zakonu” itd. Namrec to sami ne veste, saj ste sami

Misliti še ne pomeni vedeti. Važno da smo vsi srečni in zadovoljni, a ne sie? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
vrtnicat, 07.03.2007 ob 06:09

Samska pri 29-ih, pa si ne želim biti in se povsem se strinjam z Melom1.

 

New Report

Close