Najdi forum

Samske punce

za take, ki sexajo brez custev” imamo določen izraz … oz dokaj siroko izrazoslovje …
pravzaprav tisti ki “vtika” je najbrz brez komentarja …
vseh ostalih 99% …. pa misli da ste kurbe

Jest mam kr ene par fejst sosedov:) Bi se sigurno najdu ksn, če bi bla sila…;)
Ampak u bistvu tega nisem nikol počela.

Jest bi tud hudo, luštno bejbo, k bi bla še pametna in dobrosrčna po vrhu…. sam čak malo…. to je že taka redkost, da mislm, da bi jo blo škoda sam za sex met. 🙂

…hja… GOOD LUCK obema (meni in tebi) :))

Je pa zajebano :)… sex manjka… resne zveze nočeš, prizadet tud nočeš nobenga… bednobedno :\

Tisto nisem bila jaz. Kaj me briga kakšne gate kdo nosi in koliko je star. Vendar pa sem še vedno prepričana, da je seks s prijatelji nekakšen incest in da s tem pokvariš res iskreno in trdno prijateljstvo. Kakor sem razumela, je spraševala po priložnostnem seksu s prijatelji. Vse, kar je priložnostno, pa je navadno zelo kratkotrajno.

Zinka, se ne strinjam…jst sm še vedno v zelo, zelo dobrih odnosih s temi mojimi kolegi… :)) Nismo ravno vsi seksali med sabo, pač malo mečkanja ipd….pa se zdej čist enako dobro razumemo kot prej…samo ne delamo več “incestov”…emmm smo se mal zresnili vsi po vrsti :))

Nisem vaš letnik, se pa čudim kako je zdajšna generacija deklet nezahtevna, skromna, ponižna. Zdaj že nekatere prosite okoli, če bi vas hotel kdo samo poseksat, ker kaj več sploh ne upate zahtevat ali pa si niti ne zaslužite.

cvetka, veliko mladostnikov gre skozi fazo ki jo izkoristijo za divjanje, spoznavanje, raziskovanje, eksperimentiranje…in takrat resnih partnerjev nismo potrebovali ali iskali…veliko bolje se je znoret in počakat da to obdobje mine, potem pa si na lastnih izkušnjah gradiš življenje in iščeš partnerja…in takrat ne zahtevaš le tega, karikiziram “da ima velikega tiča in pozna 301 pozo”, pač pa veliko, veliko več…Zahtevnost pride z leti, najprej pa moraš odkriti in spoznati sebe!!!

tako kot drugi tebe ko te poseksajo?

Nak, jaz sem pa še nedolžna in se šparam za poročno noč.

Eno je mečkanje, drugo je seksanje. Sicer pa vsak po svoje. Zame so prijatelji posebna “kasta” in prijateljstvo svetinja, zato se z njimi ne zapletam v kake erotične ali seksualne igrice, kajti pri tem je prej ali slej kdo prizadet. TOda to je samo moj pogled na življenje in prijateljstvo in pogled ljudi, s katerimi prijateljujem jaz. Drugi imate pač drugačne navade.

Aha … se pravi … da lahko dobiš pravega tipa … moraš pred tem poseksat svoje prijatelje … :)))))))))))))))))))))))))))))

Bgv … bejš domov … !!!!!

Lp, Bgv

Bgv ne zdej povezvat nelogičnih stvari noooo ….bejš dam ;))))

In po Tvojem mnenju se najbolje in najgloblje spoznaš, če zamenjaš čim več partnerjev?

Sem kje to napisala…???

zanimivo …. in nagnusno …. kam gre ta svet …pol pa se tole obnuca in …..

ceprav, … ce pomislim …. hmm… fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj reklamirate sex levo in desno … pa se tolazite z tem da boste sele potem nasle …. ah… kaj se mucim … federglajz….

punce a ste res fedre … ? nikol nisem verjel in zelel verjet kolegu ki je rekel da, je treba vse nategnat … in ti nikoli ne sme biti zal ….
zal pa verjamem v filozofijo ljubezni,… ocitno napacno …

samo take kurbe pa nikol ne bi mel… ko je nategnala celega mesta … ( seveda pa ona tud mene ne bi mela)

Če zamenjaš nekoliko več partnerjev še ne pomeni da s tolikimi tudi seksaš…usaj pri meni je daaaaaaaaaaaaaaaaaleč od tega…

JA ZVENI PA CIST TAKKKKKKKKKKKKKKKK

sem za

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close