Najdi forum

Samske punce

post namenjen predvsem samskim puncam..

Me zanima ce ma katera od vas ksnga frenda, tko sam za sex in kako se to obnese in kje se dobi take prjatle ? 🙂
LP

Jst sm imela dva taka…tko za daljši čas…ko si mlajši se mi zdi da to kar gre, kaj pa vem takrat še niti ne misliš tolk na resno zvezo…no meni se je pri zadnjem zgodilo da sm se fuuul zaljubila v njega in pol ni več šlo…od takrat naprej se tega izogibam, ker sem preveč čustvena za take stvari…Če pa si oseba ki znaš brezčustveno uživati v seksu s “kolegom” potem je pa fajn…Kje jih najdeš? Kaj pa vem…kar pridejo :))

Mene pa zanima, kje bi dobu kako tako PRJATLCO:)))

kako kr pridejo? … z mano se hocjo usi neki porocit pa hodt pa to…”pure sex” se sploh ne da vec dubit u Lublani.
Guest : Tuki (me me me!) 🙂

joj kaki tepčki… ane?

Ja, moški smo pa res prasci :))) Samo na poroko mislimo. Nasploh se današnji moški ne znamo več zabavati.

hehe a uni , ki se hočejo poročiti pa ne seksajo…ej seks se povsod dobi…,,sploh pa moški so vedno za..nevem v kakšnem krogu se sicer giblješ..
Konc koncev lohk še vedno izkoristiš moške, ki se hočejo “poročiti s tabo”,sicer sem pa mnenja da se moški prehitr ogrejejo za poroko in se potem itak “sfižijo”, tako da tud oni sam basajo..poseksaš jih pa lohk še vedno, če si tak tip…da daš čustva malo na stran..meni ne ratuje 🙂

Ma jaz sem vedno govoril, kako je fajn bit kolega od Blondy :))))

Se strinjam s tabo …

***

Je več vrst takih sex kolegov.

1. Bivši par, ki spozna, da se ima preveč rad, da bi že čisto šel narazen in sploh je ful užival skupaj.

2.Kar tako dva znanca – samo za sex.

3. Prijatelja, ki se odločita, da bosta sexala.

Itd, itd. So pa pol še taki, ki so skoz skupi in se obnašajajo kot najbolj srečno zaljubljen par (čeprav ljubezni dejansko v resnici med njima ni) in taki, ki se pokličejo samo za sex.

Kje se jih dobi? To se ne išče, pač pride samo od sebe – kot vsaka stvar. Če je želja pri obeh, pač pride do tega. Ampak moraš pa pazit na čustva. Če eden misli, da je prekoračil mejo, je najbolje, da to parterju pove, se pogovorita in potem vidita kako naprej.

Kako se to obnese? Jaz bi rekla, da zelo fajn. Užitek zagotovljen;))

Jest bi bil tud rad tvoj prjatu……

a nimaš več punce al kaj?

Ej Katarina……ti pa tud vse na sex obrneš,a ni tok :)))
Manka mi prjatlc….takih za pogovor,kofe,…..razumeš ?
Svoje punce pa že nam varu !

Lp, Robi

……nič hudega…..saj mislim,da Lawisky ni ljubosubna……hihihi

Lp,

Fredni imajo v mojem življenju posebno mesto, zato jih ne izkoriščam samo za seks. SAmo za seks se uporablja znance. VZameš, uporabiš in zavržeš — kot papirnate robce.

zavržeš ????????
Take ste nekatere ženske,JA TAKE !

:)))

Zinka s piko

ti si vrgla kost o svojih letih,zakaj pa ne poveš kolko si stara…….čakamo!

ja ..jst sm si tole drgac zamislna…
1. Hocm enga gud tipa…za sex …pa tko da me nau zjutri glava bolela al pa se hujs ..”Who da @!#$ R U???” 🙂
2. Hocm met feeling da mu je saj mau do mene (k drgac sex itak sux)
3. Nocm ga zavrzt pol … hocm ga met do nadalnjega in tut k nauva vec sexala hocm bit njegova frendica
4. Zahtevam inteligenco! (k neumni tut fukat ne znajo) !
🙂
A nism skromna Heh?
LP
lawishy

Frendi so frendi. Za seks so pa druge vrste tipčki. Tisti, ki je “pravi” ja pa oboje hkrati. Čist enostavno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close