Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Samozadovoljevanje pred žensko

Samozadovoljevanje pred žensko

Lep pozdrav vsem!

Redno spremljam ta forum in mi je zelo všeč še posebaj vaši odgovori. Sedaj sprašujem vas ženske če vas misel na to da se moški samozadovoljuje kaj vzburja. Recimo da si ga pred vami “vrže na roke”. Ali bi ga gledale, mogoče ob tem uživale in pričele same nadaljevati isto ali pa kaj druzga. Odgovorite mi če imate kakšne – bi rekel izkušnje s tem.

zanimivo vprašanje-
jaz osebno ne bi pustila fantu, da se samozadovoljuje iz preprostega razloga, da sem JAZ za to tukaj. Enkrat mu ni hotelo priti, pa si je hotel pomagati, pa sem rekla NE; Nato me je vprašal, zakaj ne, pa sem rekla, da sem jaz zato tukaj.

Drugače bi me pa bolj vzburilo, če bi zraven dal kakšne glasove uživanja, to me najbolj podžge…..

pozdrav

Mene pa nič ne moti, če si ga sam “martra” in me potem pošprica – še bolje je, če se malo on malo mu ga pa jaz.

ninanana mislm da si ti ena tistih ta pravih žensk. RESNO

Miha mislim pa da ti nisi eden tistih pravih moških da si ga pred žensko drkaš….mislm nič ne rečem če je ni zraven….hudooo

Jaz bi to vzela kot za igrico, jaz svoje on svoje – tko, mal za popestritev. Bi mi bilo pa čist mim, da bi jaz recimo gledala Tv, on bi si ga pa zraven na roko metal. Bi se počutila dost bedno – kukr, da to raje počne sam s sabo, kot z mano. Drugače pa ni blema.

Se cist strinjam z maco 🙂

Že misel me vzburja na to, da se fant pred menoj samozadovoljuje…zelo.
Na žalost pa do sedaj tega noben od fantov nista hotela.

Zelo bi si to zelela. Mogoce mi bo ustregel, da ga bom kdaj “nakljucno” dobila pri tem. Vznemirljivo in seksi.

Če gre za popestritev je to eno!
Če gre za prakso pa je to isto kot da bi iz polno obložene mize vzel skorjo kruha!

samozadovoljevanje pred žensko…če je to del spolnega akta, uf!
všeč mi je. saj to tudi predlagam včasih, da nadaljujeva vsak po svoje in se opazujeva ta čas.
ali pa da ga gledam in me potem še pošprica, tudi to me vzburja. takrat sem vsa mokra že s tem, da ga gledam. med tem ko si ga on meče, mu jaz lahko delam marsikaj drugega, ni treba da ležim poleg njega. domišlija nima meja. he, ampak potem je lahko prehitro konec. 🙂

ampak, da se si ga pa tip meče na roko zraven mene, med tem, ko bi jaz počela kaj drugega!?!?! ali pa da ga zalotim zjutraj ali pa zvečer, med tem, ko sem jaz tam….ne, to pa ne.

no, upam da sem ti odgovorila

didi

… a ni samozadovoljevanje cisto zasebna praksa in se jo posluzuje takrat, ko ni nikogar, ki bi te spolno zadovoljil?

ampak> ce bi bilo to, da bi si ga nekdo pred mano vrgel na roko, del najinega doooooooolgega seks rituala, ne bi imela nic proti. gleda na to, da ni bilo masturbiranje nikoli del nobenega od mojih dooooooolgih ritualov, pa mislim, da to ni tisto, kar me naredi za seksualno suznjo.:)))) so veliko boljse stvari, veliko veliko boljse.

živjo!

Mene zelo vzburja, če si ga tip meče, potem seveda še jaz začnem in igre je kmalu konec…Pa lahko tudi poizkusiš…

ti si ga kar meči na roke jst bom papofuko šjore
nespo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close