Samozadovoljevanje
Danes sem se odpravila v službo in pozabila na mobilca, zato sem se vrnila domov in dobila svojega partnerja pri samozadovoljevanju. Bila sem prijetno presenečena, kajti s partnerjem imava redne in kvalitetne spolne odnose, Gledal je porniče in se veselo igral sam s seboj. Dejala bom, da sem doživela pravi mali šok in da se ga že vse dopoldne izogibam, čeprav se o vsem pogovarjava odkrito in brez zadržkov.
Zakaj samozadovoljevanje, kljub temu da mi je dejal, da tega ni počel že kar nekaj časa in tega ne verjamem?
Draga Leyla to ni nič narobe in kljub vajinim rednim spolnim odnosom je res redko število moških, ki tega ne bi počeli kljub temu, da imajo partnerko. In za tolažbo mar ni bolje, da to počne sam z seboj kot pa z kakšno drugo žensko. Verjamem pa , da je bil zate to šok saj bi bil meni tudi, ker si ga dobila na štiri oči. In plus vsega tega je, da je vajin odnos sedaj še za eno stopnjo bolj odkrit:)…lep dan še naprej..
To pa ja ni nič takega. Tudi jaz imam z mojim ljubim redne odnose a se vseeno velikokrat samozadovoljuje in se mi to ne zdi nič strašnega. Včasih to dela celo ko sva skupaj, je prav zanimivo. Ne sekiraj se, ne kregaj ga za nekaj najbolj naravnega in razumi da je to potreba, ki pa nima nobene povezave z vajinimi odnosi in s tabo. Tudi porno filmi so čisto ok, poglejta si kakšnega skupaj.
Lp, Manca
Vsak se je že samozadovoljeval in kot že izraz pove to služi temu, da se zadovoljimo sami kadar nas ne zadovolji drugi. Kdor se pa raje samozadovoljuje kot da ima odnose s partnerji pa je preprosto povedano tako, da je raje sam s sabo kot s partnerjem. To pomeni še cel kup stvari, ki jih raje počne sam kot s partnerjem. Saj veste – sam sebi najboljša družba. Malo pobrskajte po literaturi, da se soočite s kruto resnico ob takem partnerju.
tudi midva imava redne in kvalitetne spolne odnose, ampak še vedno se on včasih sam poigra…pa jaz tudi, včasih paše ravno, ko njega ni…pa kaj naj takrat?
in jaz to počnem pravtako ob gledanju takšnih filmov kot tvoj…to je 5 minut, da mi pride…potem pa običajna dela naprej…zadovoljna in zadovoljena.
tako, da jaz nebi bila kritična do tvojega, prej do tebe, ali ti tega nikoli ne počneš?
No, ja, ta zadnji citat mi je še najbolj všeč. Od tega šoka je danes dva dni in verjeli ali ne, stvar je prav zanimiva.
Nisem konzervativna in tudi midva se gledava med samozadovoljevanjem, vendar sva to vedno počela skupaj.
Glede komentarja o priročnikih, lepo vas prosim.
Življenje je tok, ki si ga ustvarjamo sami. Priročniki-kdo jih še bere?
Sem raje samouk in se prepuščam življenju.
Lahko pomeni marsikaj.
Ko sem včeraj prebral samo uvod, brez odgovorov, sem si rekel:”Še ena taka, ki misli da zadovolji svojega moškega in da je vse okey, v resnici pa ni in mu bogemu revežu ne preostane drugega…”.
Danes deluje zadeva veliko bolj vzpodbudno. Tudi glede na tvoj odgovor (dopolnilni opis). Bravo! Očitno pa še vedno obstajajo (vsaj pri njemu) določene spolne fantazije o katerih se mogoče še nista povsem odkrito pogovorila, pa jih on poizkuša sfantazirati takrat kadar te ni. Predlagam, da se začneta povsem odkrito in brez zadržkov pogovarjati o vseh, še tako nenavadnih idejicah. Ne pomeni to, da bi potem morala slediti realizacija. Sploh ne! Ampak mislim pa da bi mu veliko pomenilo, če bi ti lahko brez zadržkov zaupal vse (tudi une mal zadete) misli, ki ga kdaj pa kdaj obidejo. Samo tako, zaradi pogovora in neke verbalne sprostitve. Prepričan sem, da bo potem vajin odnos še boljši.
Lepo tudi, da so nekatere ženske tu odkrito napisale ene par zadevic. Še en dokaz več, da si mogoče nismo tako zelo različni, da pa se včasih vedemo preveč “zaplankano” in to potem vodi v razne nesporazume in travme…
Leyla
Te čisto razumem! Sama imam enako situacijo:
rada imam sex, s fantom se o tem dosti pogovarjam, nič nimam proti dobrim porničem in on…se veselo samozadovoljuje ob gledanju “popolnih žensk” na internetu. Pa naj se! Samo hudo je k z mano noče več tako pogosto. Bi razumela, če bi bla jaz zavrta, pa nisem. Sem mu predlagala v troje pa noče!?? Vem pa, da me ima zares rad.
Res ne razumem, a je to nekaj navadnega v življenju fantov, a je z mano kaj narobe?
pozdravčke
Ja, res sem prepričana. Z mano zelo lepo ravna, zmeraj se “crkljava”, tudi med spanjem me objema, načrtuje prihodnost z mano, karkoli ga prosim, vse naredi… Sj drugač je sex zelo kvaliteten, sam me pa res razjezi da tako pogosto gleda internetne sex strani in se samozadovoljuje, z mano pa sexa 1x do 2x na teden (v povprečju). Le na morju in ko sva med poletjem en teden sama, se to zgodi skoraj vsak dan.
Upam da samo sprošča svoje fantazije, ker si ne morem zamislit bolj popolnega življneskega partnerja.
mejte se radi