Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Samo za uporabo

Samo za uporabo

Mene pa zanima kakšen je vaš protokol pred sexom oz. kaj naredi mož in kako vas »povabi« k spolnosti?

Sprašujem zato, ker bi rada vedela, če sem jaz mogoče prekonservativna, frigidna ali pa imam posledice kakšnih preteklih travm. Pri nas je tako, da moj kar izven konteksta reče »greva v sobo?« ali »meni stoji, jaz bo seksal« ali zvečer »a bi ti seksala?« in seveda, meni največkrat točno v tistem trenutki ni do tega, saj ni pred tem nobene romantike, nežnosti, božanja, ki bi v meno zbudilo interes po posteljnih aktivnostih. Dejansko, tudi, če bi mi bilo za to, bi me ob takšnem povabilu vse minilo. In potem ko rečem »ne« je on užaljen, pa jezen in se z mano krega, pogosto tudi žali, ponižuje, češ da je z mano kaj narobe, da z njim nočem in bi z drugimi rada seksala, pa da je on uboga žrtev, ki mora trpeti v zakonu brez seksa., da ima zanič ženo in da bi mu sama morala predlagati seks, … No, da ne bo izgledalo, da ga vedno zavrnem, pogosteje pristanem, kot pa zavrnem in to predvsem zato, ker ne želim prepirov. Pa da ne bo pomote, seksa si želim in ga pogrešam, takega romantičnega, kjer se bi počutila spoštovano, ljubljeno in ženstveno.

New Report

Close