Najdi forum

Salomonov oglasnik z dne 08.04.2002

joj joj joj

Le kje najdete čas za takšno sovraštvo ???
Pospravite si malo podstrešje.
Zamislite se nad seboj !!!!
Poglejte včasih ven iz svoje steklene kroglice.
Ozrite se malo po svetu.
Kaj pa mislite da je drugod drugače: pa naj bo Amerika, Skandinavija,po Evropi in drugod.
Vsak se znajde kakor se zna. Tudi slovenski državljani se borijo za svoj obstoj po celem svetu, ter doživijo marsikaj,
toda to ne pomeni da moramo pri nas vse tujce sovražit.
Upam da ne boste imeli takih izkušenj, ko boste šli v tujino.
No, pa naj kdo drug poprime za delo. Jaz se pa bolje počutim, če sama zaslužim pa tudi če je čiščenje, kot da državo nategujem za socialno pomoč !?
Svet je majhen. Jutri se bo zgodilo, da bo Nake pri vas v službi ??!!

Lepe praznike, ter ohladite si kri na snegu.

Res me mores verjet, koliko nestrpnosti je, kadar so ljudje lahko anonimni?
Tisti, ki pravite, da je pri nas dovolj brezposelnih, vedite, da NAŠI brezposelni ne bi delali vsega, sploh za majhen denar ne.
Prav zato pa jih je toliko in prav zato toliko “uvozene” delovne sile.

srecno novo leto zeli vam nake,,,,,,,mnogo ljubavi,srece,zdravlja,denarja i vsega kaj pozelite,,,,,,

Pa dejmo se mal skulirat, pa ne bit tolk rasistični in nestrpni.
Gorenjka tudi ti “čapci” kakor jim praviš, bi radi dobro živeli in zaslužili. In SI ZASLUŽIJO PRILOŽNOST, tako kot vsi ostali.

Veš kako pojeta Murat&Jose (Od ljudi za ljudi):
Če mora on domov, pokličmo tud vse slovence k so v Argentini in drgje, da se vrnejo pod Triglav kjer slovenci živimo. Vidš, TAKA LOGIKA JE MIMO.

Lumpika stvar je taka. Jaz nimam nič proti tem, da gredo ljudje s trebuhom za kruhom po svetu. Vendar s temi ljudmi iz bivše juge (velika večina iz bih), ki so emigrirali v slovenijo in druge države so največji problemi.
Kar glej poročila in beri časopis, 99 % prekrškov, ki so zapisani v črni kroniki naredijo prav oni.Pa boš rekla saj vsi pa niso taki, eni so pa v redu.Ne niso. Jaz delam v tovarni kjer je večina teh ljudi in za nekatere bi za trenutek rekla, da so pa res v redu. No pa se ravno v teh dneh zgodi, da je državljan bih v Ljubljani ustrelil voznika avtobusa in od vseh teh ljudi ga niti eden ne obtožuje ampak za njih je kriv voznik.Ta, ki je streljal pa je za njih “car”.Pa še dva taka “carja” imajo, ki sta v okolici Jesenic storila ne vem koliko ropov pa še in še je takšnih primerov.Če bi bil ta, ki je v Ljubljani streljal slovenec bi se jaz in večina ljudi strinjali, da je takšnega treba strogo kaznovati oni pa ne.Za njih je on “car”.Popolnoma vsi so isti pa, če jih ti še tako zagovarjaš.

Gorenjka: 99%? ne ga srat. tebi se zdi da jih veliko poznaš, vendar verjemi niti 1% jih ne. Tako da če so vsi ki jih poznaš problematični, še ne moreš poslploševati.

Poglej, jst sem že slišala za slovenca ki je umoril žensko. Smo potem vsi slovenci problematični?

Ne moremo vse ljudi metati v isti predal. Sama imam veliko prijateljic iz bivše juge, in izkazalo se je, da so nekatere mnogo boljše od marsikatere slovenke.

Ne mormo rečt, da smo zdej vsi isti k Bajuk!
Tko tud ostalih ljudi ne moremo predalčkat.

gorenjka pricas same gluposti,,zamisli samo sta bi ja mogao da kazem da jedna vasa diplomatka vrseci svoju duznost u alkoholnom stanju vozeci auto napravi prekrsaj i nesrecu u bosni,,tom nije moja stvar da ja razmisljam o tome to je stvar policije i pravosudja,,i ti poredis primjer jednog najstnika koji je neznam nacinio krivicno djelo,,to nek rijesava onaj ko je zaduzen za to,,a sto se tice slovenije i svih ostali jugo republika mislim da smo svi skupa ucestovali u izgradnji i rekonstrukciji bivse jugoslavije,,jer to je se zvalo”bratstvo i jedinstvo”Tako molim te u buducnosti gledaj svoja posla ne zamjeri se ljudima.Mislim da imas lose iskustvo sa ljudima,i mislim to nije tvoja krivica nego krivica je do tvoga odgoja u zivotu.

32

Odgovarjam Gorenjki na njene nacionalistične pripombe, ki so žaljive in skrajno nečloveške. Poden od podna.V narečju, da bo razumela. Spoštujem oglas od Nake-ja in menim, da je bil napisan korektno, brez žaljivk z eno samo željo – da dobi delo. To je pa dosegel in tudi mi, ki smo tako “razgledani” še posebej pa Gorenjka, smo ga v celoti razumeli. Če pa besede niso bile postavljene povsem pravilno, me pa ne moti, ampak, če bi jaz znala vsaj toliko francosko, kot govori on, bi pa morda teli Gorenjki napisala po francosko, saj je tako “izobražena” da razume vse “šprahe”.

LP IZ KOPA

svima zelim lijep pozdrav i puno srece svim slovencima i lijepe praznike i da nam dragi bog bude u pomoci da se iscupamo iz teske krize koja nas je snasla.a tebi draga gorenjka idi u tri picke materine nauci se lijepo obnasati nisu svi isti ko sto si ti ti si jedna obicna pokvarena zahrdjala masina nauci se lijepo obnasati stidi se svi nas.

nake zelim ti sve najbolje sto se pozeljeti moze tebi i tvojoj fameliji imas podrsku nedaj se srecno

eeeeeeeeee zanima me kol ti obvladaš slovenšcinu.l.p.

Dej naj mi kdo, pove kam in kje naj iščem zaposlitev? Sem iz Celja in bi rada delala kajti se sama preživljam in sem trenutno še na socialni!!!želim si delat in nimam nobenga na katerega se lahko obrnem pišem prošnje in vse a odgovora od nobenega počasi zgubljam voljo in upam, da sem se obrnila na tapravi naslov moja številka je 030 915 573

hey ramiza išči zaposlitve na zavodu , najdi delo , ter na tem linku http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prosta_delovna_mesta/iskanje_dela/drugi_zaposlitveni_portali

Lep pozdrav

New Report

Close