Najdi forum

A ni pomembno le, kaj ti želiš???
Če ne želiš, mu to jasno povej in vztrajaj na svojem!
Zase poskrbi in ne razmišljaj več, kako bi njemu olajšala situacijo. Naj končno tudi on prevzame odgovornost za svoja dejanja!

To sem želela slišati! Hvala babi!

Če prav razumem, ti je tvoj tip že kar nekaj časa pošiljal signale, da zadeve niso take, kot bi morale biti. Vendar veliko žensk v svoji ljubezni noče videti teh signalov in se pretvarjajo, kot da nič ne pomenijo.
On je bil očitno že kar nekaj časa s teboj samo zato, ker je čakal na novo priložnost, oz je bil “na lovu” za novo partnerico. Moški dostikrat vztrajajo v vezi, dokler ne pride nova priložnost, ker enostavno nočejo biti sami. In tudi tvoj moški je bil očitno že kar nekaj časa s teboj samo zato, ker je čakal na novo priložnost. Zato se tudi ni mogel več zadrževati v pričo tebe, ko je mislil na tvojo naslednico.
Ti pa bi morala, takoj ko si izvedela, da ima drugo, spakirati in oditi, pa tudi v kletno luknjo, če drugače ne bi šlo. S tem bi si prihranila neskončne bolečine, ki si jih trpela te dneve.
Sedaj bo hvala bogu tega konec, zato naredi vse, da ga boš čimprej pozabila. Moraš razumeti, da on ni bil niti malo sentimentalen do tebe in ti ni prihranil prav nobene minute groznega trpljenja, ki si ga preživela zadnje dneve.
Želim ti veliko moči in srčenga miru.

Prosim.
Sebe postavi na prvo mesto!
Srečno!

Še to:
Ker se nisi znašla v takšni situaciji in s takšnim partnerjem slučajno, bi bilo dobro, da prebereš tiste knjige, ki sem (ti) jih predlagala(Sanja Rozman, Gray, Hendrix-najina ljubezen)…za tvojo notranjo rast in zato, da se ne boš naslednjič znašla v podobni situaciji…brez dela na sebi, se bo ponovila podobna zgodba z drugim partnerjem, žal…

Punce, fantje – hvala za podporo! Ne morem verjeti, da ti lahko pomagajo in stojijo ob strani neznanci, nekdo s katerim sem preživela 1/3 svojega življenja pa ne oz. me zaničuje in grdo dela z mano. Res vam hvala!


@babi
: sedaj bom imela časa na pretek in tudi omenjene knjige pridejo na vrsto!

Glej no Sebi. Sobota že je mimo.
Čestitam!

Ojla Sebi!

Toliko dobrih nasvetov si dobila na enem mestu,da sem prepričana,da si katerega izkoristila.

Samo to je šele začetek,pred tabo pa je še dolga in ne ravna pot.Vsekakor se strinjam s predhodnicami,da je to lekcija iz katere se moraš kaj naučiti,da ne boš ponavljala v svoji rasti starih napak z novim potencialnim partnerjem.

Vzemi si čas zase in se ne obremenjuj z bivšim partnerjem,ker to kar je na koncu pokazal do tebe,je pač njegova slika,ki pa ni prav nič lepa.
Pa pustimo zdaj to.Bolj je važno,da se ti postaviš na svoje noge in da dobiš občutek,da je vseeno še življenje lepo in da je vredno,da se potrudiš za svojo lepo prihodnost in to brez njega.

Veš,tudi jaz mislim,da je on že prej imel “naštrikano novo ljubezen”na obzorju,samo čakal je na trenutek,da lahko na en način to obelodani.

Meni je žal zate,ker si zadnje čase toliko prestala ob njem,ko je on ves v oblakih tekal za ta novo,tebe pa postavil na stranski tir.

Napiši čez eno leto,da vidimo,kako se bo obnesla nova romanca.Ponavadi je tako,če ogenj hitro zagori,se tudi hitro ugasne.

Pa naj ima svoje življenje,ki ga je zastavil na novo,ti pa pojdi svojo pot in jo utrjuj,si močna in želim ti vso srečo!
Še je sonce,ki sije tudi zate!

LP!

Dragi vsi,

pozorno sem prebral tole komunikacijo in sem iskreno vesel, da ste Sebi tako podprli in ji stali ob strani v težkih trenutkih.

Ob tem mi je prišlo na misel: Ste kdaj razmišljali, da bi se dobili tudi v živo – vsi, ki “modrujemo” o čustveni inteligenci?

Lepe dni vsem!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

Glede na vso podporo, ki sem jo prejela v težkih trenutkih od popolnih neznancev (in sem bila zaradi tega več kot presenečena), bi se želela seveda tudi “v živo” zahvaliti vsem. Vsekakor sem za!

New Report

Close