Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Revmatološka ambulanta

Revmatološka ambulanta

Pozdravljeni,

tudi mene zanima kontakt Dr.Tomščiča ali Dr.Gašperšičeve. Bom zeloooo hvaležna. Morda tudi koliko stane prvi pregled?

Hvala za prijaznost in čim manj bolečin.

Številka revmatološke ambulante 01/522-55-88 vsak delovnik med 12.00 in 15.00 uro. Lp!

Pozdravljeni,

pred mesecem in pol sem opravila teste za revmo, namreč bolečine v sklepih nog-nad koleni leve in desne noge i boleč kazalec leve roke…revma test je bil ok-negativen, zdravnica mi je predpisala 2 tedna jemanje ibuprofena,vendar bolečine so še vedno tu.
Li je možno da revma test ne pokaže revme,čeprav je.
To me namreč skrbi.

Še ena, ki jo pestijo boleči sklepi rok in nog, revma test negativen, sedimentacija in nasploh vse bp, ni videti nekega hudega vnetja, otekline…in zato me osebna zdravnica ne jemlje resno :(. Še za napotnico za revmatologa moram čakat…katastrofa, bolečine sploh zjutraj pa definitivno kažejo na to, da nekaj ne štima. Kaj sploh lahko ukrenem. Razmišljala sem, da bi šla kar samoplačniško na pregled k revmatologu, ker čakalna doba je nenormalna no. Kakšna je cena pregleda in nadaljnih preizkav, če kdo ve.
hvala

Eni zdravniki ga res biksajo, moji testi, ki jih je naredila osebna zdravnica so bili vsi negativni in mi je kljub temu dala napotnico za revmatologa in to urgentno napotnico….
Pojdi samoplačniško,če misliš, da je res kaj na tem, hitreje začneš zdraviti boljše je. Bi ti priporočala mojega revmatologa, ampak on žal ne sprejema samoplačnike.

Srečno

Pozdravljene.

Ali mogoče katera ve kolikšna čakalna doba na revmalogiji ( bolnica. P.D.)??

Splača se vam,da vam da vaš osebni zdravnik napotnico pod nujno s katero greste takoj zjutraj najbolj že ob 7h na revmatološko v bolnico Petra Držaja…in boste tisti dan na vrsti imam sama tudi probleme vendar izzvidi se čakajo več kot 14 dni lp

Pozdravljeni!

Ali revmatolog v Ljubljani na napotnico preko osebnega zdravnika opravi tudi pregled hrane na intoleranco ali si to moraš plačati sam? Koliko so približne čakalne dobe?

Hvala

Pozdravljeni

Zanimam se za samoplačniški pregled v revmatološki ambulanti, pa me zanima ali ima kdo izkusnje ter kje, v kateri ambulanti?
Ima kdo izkusnje z dr.Alenko Sipek Dolinar?
Namrec ossbna zdravnicame ne jemlje resno,meni pa ni vseeno…

Spoštovani!

Dobila sem izvid od RTG slikanja:

1. prstov in zapestij obeh rok v treh projek.:

Napotna dg.: Heberdenovi vozliči. Mnenje: Nativno radiološko znaki deformantne osteoartroze tipa Heberden na distalnih interfalang. sklepih prstov obeh rok. Pridruženi znaki tudi karpometakarpalne artroze (rizartroze palca obeh rok).

2. RTG slika obeh kolen v dveh projek. – AP in stranski posnetek:

Mnenje: Rahlo zožena sklepna špranja s poudarjeno subhondralno sklerozo na sklepni strani patele kot pri začetni femoropatelarni artrozi obojenstransko.

Lepo prosim,[/b][/b] če mi lahko poljubno poveste kaj pomeni izvid. Če je mogoče zdravljenje in na kakšen način.

Vsako noč se zbujam zaradi bolečih kolen. Prsti na rokah oz. členki na prstih me bolijo občasno, na stisk so pa ves čas zelo boleči, tudi palec na levi roki je boleč ves čas. Stara sem 51 let.

Za vaše mnenje se vam iskreno zahvaljujem.

Upam, da boš prebrala – res ni normalno niti, da te boli, še manj, da zdravnik kaj takšnega izjavi, ostajam brez besed in srčno upam, da si se pozdravila, da ti je sam Bog pomagal, ko so ljudje tako zlobni, poberejo ti denar, pa takšne besede!
Želim ti, da uživaš življenje, brez bolezni, da dobiš vso ljubezen, saj si jo zaslužiš!

ja in potem se ti zgodi, da te takrat dežurni zdravnik zavrne, češ niste moj pacient, vas ne poznam ( je bitka tudi med dohterji samimi tam), čeprav si tam v obravnavi že nekaj let v nujni ambulanti ko se pojavijo zagoni bolezni in potem, ker nisi obravnavan, ko bi bilo po presoji nekoga nujno, ker je bila prepolna čakalnica in ker nisi “njegov pacient”, se naredi potem v mesecu dveh, toliko škode na sklepihin veznih tkivih, da uravičeno lahko sprožiš tožbo, ker te nekdo ni hotel sprejeti na nujno napotnico tisti dan, ko je bil on v dežurni ambulanti Petra Držaja, pa si bil prijavljen pravočasno, ob pol osmih zjuraj, je pa res da je bilo 10 ljudi že pred teboj…… al z napotnico Nujno ne moreš čakati na “svojega” zdrasvnika, ki te je obrvnaval že prej in te pozna – je v dežurni ambulanti naprimer šele čez 3 dni, nujna napotnica pa velja 48 ur!
Torej to dobiš na napotnico, pa še pridno vplačuješ zraven v ZZZS blagajno že več kot 25 let naprimer. Odpri denarnico, plačaj in boš obravnavan. Nezaslišano!

Revmatoloska ambulanta dr Matija Tomsic . Zelo vredu zdravnik!

Pozdravljeni
Zanima me koliko časa se čaka na preiskave iz revmatološke ambulante..hvala

ce imas napotnico nujno potem bos hitro na vrsti..jaz redno hodim na kontrole 1 krat letno…mislim da ne bi smelo biti nobenega problema..so pa zdravniki v petra drzaja zelo vredu..

Pozdravljeni,

a obstaja kak evmatolog samoplačniško v mariboru?

New Report

Close