Najdi forum

Revmatolog

Pozdravljeni!

Gospa Veronika na kar nekaj forumih sem zasledil vaše nasvete glede FM za katere menim da so odlični glede na to da se enostavno bolniki FM nimajo kam obrniti za nujno potrebne informacije.

Moji mami je Dr. Popović postavil diagnozo FM ter se od tedaj bojujemo z to boleznijo. Imamo vzpone in padce ampak za sedaj smo optimisti. Normalno ne glede bolečin ali neprespanih noči ter različnih emotivnih izbruhov ampak glede na to da smo v relativno kratkem času uspeli priti do diagnoze. Tako da če nič drugega vemo z čem se bojujemo. Mislil da je trenutno največi problem pri zdravnikih kateri zelo težkega srca povejo »ja to pa je FM« tako da se bolniki poleg vojne z bolečinami ko občasno ne morejo od njih i zmedenosti skupaj sestaviti eden stavek morejo bojevati z doktorji ter z dejstvom da je od njih odvisno če bodo morali iti naslednji teden v službo ali ne. Komisija zdravnikov pa ni nič bolj spoštljiva … To povzroča pri bolnikih stres kar pa ….. no vse skupaj je eden začaran krog.
Imam eno vprašanje, še od začetka imamo velike probleme z suhimi ustim – ne glede na količino vode nikakor jih ne more dovolj navlažiti, sedaj pa se je težava pojavila z očmi oziroma sedaj uporablja še umetne solze. Doktor ji je napisal napotnico za pregled pri revmatologu internistu, sicer je napisal da je trenutna diagnoza FM ker je zahteval kontrol glede Sjogrenov sy. Želel bi vprašat katerega revmatologa internista lahko priporočate.
Zahvaljujem se vam na odgovoru. Vsemi kateri pa imajo FM pa svetujem da ne obupajo bojujete se naprej razlika med uspešnem in neuspešnem je da je prvi poskušal 50 krat drugi pa 20 krat.

Lep pozdrav,
Siniša

Siniša, ali lahko pokličete jutri okoli 14.ure na tel. št. 041 – 599 831.

Se slišiva; LP!

Veronika

POZDRAVLJENI,
Samoplačniško bi rada opravila nekaj imunoloških krvnih preiskav. Zanima me, katerega revmatologa mi priporočate. Prosim tudi za kontakt!

Hvala!

New Report

Close