Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Re:homeopatsko zdravljanje Revmatoidnega Artritisa

Re:homeopatsko zdravljanje Revmatoidnega Artritisa

Spoštovanji

Prosim za nasvet!
Leta 2007 so mi odkrili Revmatoidni Artritis,trenutno sem na bioloških zdravilih katere pa mi bojo ukinili in uvedli nova biološka zdravila,ker se mi stanje zelo slabša.Zelo me bolijo gležnja in stopala,ter zapestja in prsti tako da imam že probleme pri hoji.

Prosim svetujte mi ,če imajo bolniki z mojo diagnozo kašne boljše možnosti pri homeopatu.
Prosim še,če mi svetujete kam naj se obrnem,koliko stane pregled pri homeopatu in koliko so zdravila.

Lep pozdrav!
Hvala za odgovor

saša

Pozdravljeni,
“material”, s katerim v homeopatiji iščemo pravo zdravilo, so nemodulirani simptomi in znaki bolezni. Vsaka bolezen, na katero vplivamo z zdravili šolske medicine in tako spremenimo njeno izvorno klinično sliko, predstavlja za homeopatsko zdravljenje velik problem.Posebno tako zoprne in trdovratne bolezni, kot je RA, ki so za homeopatijo že sicer precej trd oreh.
Vseeno se marsikdaj da veliko narediti, tako da bi sam na vašem mestu zagotovo poskusil tudi s homeopatskim zdravljenjem. Poiščite pa izkušenega zdravnika homeopata, večino homeopatov boste našli na spletu, prav tako njihove cenike.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close