Najdi forum

Pozdravljeni,
pred kratkim sem slišala za regresijo in me zanima, ali je primerna za reševanje mojih težav. Že od nekdaj se zapletam v razmerja z moškimi, ki so precej nezreli, v smislu da so nezanesljivi, se ne želijo ustaliti itd. Sama si to že zelo želim, zato ne vem zakaj v svoje življenje privlačim takšne partnejre, kje delam napako. Prav tako imam vzorec skakanja iz ene resne zveze v drugo, in čeprav se tega zavedam mi do sedaj še ni uspelo razbiti tega vzorca.
Bila sem na branju astarlne karte, kjer mi je terapevt rekel, da sem morda te stvari (družinsko življenje) doživela že v enem od prejšnjih življenj in da se mi v tem podzavestno ne da ukvarjati s tem, ne glede na to da si zavestno tega želim. Ne vem ali je mogoče z regresijo spremeniti oziroma odpraviti takšne vzorce ali pričakujem preveč?
Hvala, Gaia

Pozdravljeni.
Mene pa bega v življenju situacija, ki bi jo skoraj lahko opisala kot bipolrna motnja. Vzpostavil sem si življensko okolje, z družino, na karierni poti se še iščem. Problem pa je to, da včasih mi je tak način življenja čisto super in sem srečna, potem pa padem v neko stanje, kjer ne prenašam vseh teh istih stvari in mi postane tako mučno stanje, da bi se najraje izbrisala iz tega sveta. Iste okoličine so enkrat čisto sprejemljive, drugič pa za znoret in nesprejemljive. Zanima me, ali obstaja verjetnost, da bi mi regresija pomagala? Hodila sem k psihoterapevtu, vendar v parih letih ni bilo kaj dosti izboljšv na tem področju. Še vedno me meče iz enega stanja v drugega. Izboljšala sem nekaj napak v delovanju, v dojemanju, v tem omenjenem stanju pa sem še vedno nemočna in me val čustev odpelje v čisto drug svet. Prosim za nasvet kako naj se približam jedru tega problema. Hvala

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close