Najdi forum

Spoštovani,

imam vprašanje o regresiji.Nimam težav,ki bi jih želela raziskati ali odpraviti temveč imam dve desetletji dolgo trajajoče sanje o svojem prejšnjem življenju.Nisem jih jemala povsem resno dokler nisem dejansko odkrila v katerem mestu se dogajajo in da vse podobe iz mojih sanj dejansko obstajajo.Glede na to ,da svarite pred degresijo iz čiste radovednosti me zanima vaše mnenje tudi v mojem primeru.Sanje niso ravno romantične narave jaz pa nikakor ne bi rada po seansi iskala še psihiatrično pomoč.Kaj me zanima : rada bi “spoznala ” moškega,ki je skrbel zame,rad bi vedela,če sta moj tedanji brat in moj tedanji varuh še vedno v tem življenju blizu mene.

lp

Z regresijo boste pa to zelo težko ugotovili, če sploh. Težko bi vam svetoval, posebej še zato, ker se mi vaše sanje zdijo dokaj neverjetne.

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Spoštovani,

Ali je regresija primern a za reševanje ortoreksije? Pri prehranjevanju se spopadam s prestrogim redom, ker se bojim kaj se bo zgodilo če se ne bom prehranjevala v svojem ritmu. Bojim se, da se bom zredila. Strog red pomeni prehranjevanje on določeni uri, določene jedi,… Dogaja se mi tudi da germ obcasno v drug ekstrem, da se prenajem.
Nekaj časa že prebiram literaturo na tem področju, govorila tudi z nekaterimi terapevti in sem že prišla do nekaterih spoznaj, vendar pa čutim da to ni dovolj, in ker me težava obremenjuje in jemlje energijo na dnevni ravni, moram narediti še kakšen korak naprej. Zato se obračam na vas z zgornjim vprašanjem, oz., če lahko svetujete katera metoda je primerna za reševanje opisanega.

Lep pozdrav.

Tu pa gre zelo verjetno za neko karmično značilnost, ki bi se jo dalo odpraviti z regreso-terapijo. Lahko mi pišete na moj naslov: [email protected].

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Spoštovani,

Nekaj let nazaj se mi je zaradi raznovrstnih težav s seboj življenje obrnilo na glavo. Zaradi zelo kapitalistično usmerjene vzgoje, me je hrepenenje po materializmu privedlo do osebnega kolapsa. Prepričana sem, da je v veliki meri pripomogla moja zelo slaba samopodoba, ki pa jo je skrbno zakrival gospod ego. Odprle so se bitke na vseh področjih v mojem življenju: družina, zdravje, služba, depresija… Nekako so se težave vrstile brez konca in kraja, bila sem že na robu obupa…

Zaradi močne želje po osebnem miru sem se odločila za strokovno pomoč. Po težkem sprejetju, da sem jaz izvor mojih težav, sem se začela spoznavati. Po zelo težki poti čiščenja sem našla svoj mir in zadovoljstvo. Moj prijatelj EGO je bil prepoznan, vrednote so se obrnile, sem v sprejemanju sebe in drugih. Našla sem svojo pot, ki jo prej nisem poznala in jo z velikim zanimanjem odkrivam, spoštujem in tako osebnostno rastem vsak dan.

Težave, ki sem jih imela, so pol leta izginile. S partnerjem sva prava zaupnika, zdravstvenih težav nimam več, tudi v meni je polno življenja. Ponosna sem na sebe, da sem pri svojih 30 letih prebila led in sedaj spoznavam svet okoli sebe z drugačnimi očmi z veliko manj strahu in veliko več poguma.

Na regresijo bi šla zaradi zanimanja, zaradi želje po znanju in polnem duhovnem življenju.

Hvala za vaš čas in mnenje.

S spoštovanjem

Pišite mi prosim na moj mail: [email protected] in se bova dogovorila za termin.

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Jaz sem bila v Mariboru na regresiji. Gospa, ki mi jo je izvedla ne racuna vrtoglave cene, kot jo imajo ostali terapevti. Izvaja nehipnoticno regresijo.

Moram reci, da je bila to vrhunska izkusnja. Sedaj lazje diham, ne bojim se smrti in marsikaj mi je sedaj kristalno jasno; zakaj se mi nekatere stvari dogajajo v tem zivljenju. Izgubile so se nekatere bolecine ter vecina strahov je minila. Vedno me je npr. zanimalo zakaj imam sposobnosti z levo roko iste kot z desno, kljub temu, da sem desnicarka. Ugotovila pa sem tudi zakaj na desno uho ne slisim skoraj nic.

Ce koga zanima kaj vec ali kontakt od gospe mi naj pise na [email protected]

Super poizkus…….

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Poznam enega regresoterapevta ki je res taki kot more bit. Drugac ce te zanima kaj vec mi pisi na: [email protected]

Izmenjavo zasebne pošte si lahko zagotovite s tem, da odkljukate ustrezno okence v svoji nadzorni konzoli. Zaradi nevarnosti zlorab ne bomo objavljali e-poštnih naslovov.

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Pozdravljeni !!

Zelo me zanima regresija, prejšnje življenje in življenje po smrti. Imam 20 let in se odločam da se prijavim na regresijo pod hipnozo seveda me zanima zelo dost iz prejšnega življenja, zanima me tut če je mogoče videt življenje po smrti?
Prosim odpišite mi na [email protected]

Lp
Sindy Horvat

Draga Sindy!

Na forumu, na katerem se nahajava, je 91 prispevkov in vsi govorijo o tem, kar sprašuješ. Ne vem, v katerem življenju si se navzela lenobe, vendar te prosim, da malo pobrskaš in boš našla vse odgovore.

Tvojega naslova nisem objavil, ker to ni običaj pri nas. Če boš želela kontaktirati s kom od dopisovalcev, si odkljukaj, v svojem nadzornem oknu, dostopnost svojega e-maila.

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Pozdravljena,

za regresoterapijo svetujem xxxxxxxxxxxxxxxxxx, ki je pravi strokovnjak na tem področju, morda si najprej prebereš tudi njegovo knjigo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Živi v xxxxxxxxxxxxxxxxx in opravlja regresijo na domu. Odsvetujem pa xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Lp,
Uroš

Brez reklam prosim!

...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...Igor T. - LOSANG TASHI

Pozdravljeni, g. Igor!

Zanima me, če ste seznanjeni s CD-jem od Jana Erika Sigdella? Dostopen je namreč v redni prodaji in me zanima, kaj lahko pričakujem, če ga poslušam. Jaz sem ga namreč že kupila, vendar bi še rada kaj več izvedela o tem, če je morda škodljiv. Kaj bi se zgodilo, če bi me med predvajanjem CD-ja zmotil recimo tel. klic, otrok, … ali če bi kdo vstopil v sobo?

Lep pozdrav.

Pozdravljeni,

pred kratkim sem si kupila cd z vodeno regresijo od J. E. Sigdella. Zanima me, kaj menite o tem cd-ju? Kaj lahko pričakujem? Kaj bi se zgodilo, če bi me med poslušanjem cd-ja nekdo zmotil (otrok, zvonec,…) Ima lahko kakšne stranske učinke?

Lep pozdrav, sabin 100

Pozdravljena sabina100!

Informacije, ki jih imam o omenjenem avtorju cdja, so dobre. Poznam kar nekaj oseb, ki so šli na regresijo. Vključno z menoj. Izkušenj z regresijami preko cdja nimam in prav tako nikogar ne poznam, ki bi šel v regresijo preko cdja. Predvidevam pa, da je dobro da vas nihče ne moti, saj boste vstopila v določen proces, ki je dobro da se odvija predvsem sproščeno in v miru. Seveda, če se pojavi zvok, ki na namenjen k vam (npr. krik mimoidočega otroka ali zvonec v sosednjem stanovanju), potem ni problema, če pa seveda vas zmoti, potem boste prekinila določen proces.

Pri tovrstnih “seansah” je določen postopek skozi katerega vstopate v določena meditativna stanja in prav tako je postopek preko katerega se “vrnete” v stanje “tukaj in sedaj”. Ti postopki so z namenom, zato je res priporočljivo, da vas osebno ob tem nihče ne moti. Tudi na cdju je verjetno navodilo, da poiščete prostor in trenutek, ko vas nihče ne bo motil.

Je pa seveda vaša odločitev, kaj vi čutite, da je ok.

Lepo vas pozdravljam
Mojca

ninca100,

podobno kot sem že odgovorila zgoraj glede motenja in hrupa. Zaradi določenih procesov je priporočljivo, da vas nihče ne moti in da ste v času regresije v tišini. Skoraj sem zagotovo prepričana, da je takšno navodilo tudi na cdju.

Glede samega avtorja, imam pozitivne informacije. Izkušnje so lepe. Vključno z mojo. Prepoznave določenih vzorcev, odnosov – zakaj so takšni kot so in olajšanje ob vsem tem. Saj namen regresije je pomoč in razrešitve, osvoboditve od določenih bremen.

Seveda je odvisno tudi s kakšnim namenom se podajate v regresijo. Iz pripovedi ljudi sem ugotovila, da tisti, ki so se v to podali iz radovednosti, niso doživeli nič posebnega in nekateri so bili celo razočarani. Tisti, ki pa so želeli razrešiti odnose, vzorce, se osvoboditi bremen in preseči določene omejitve v svojem življenju, pa so pripovedovali o zanimivih in bogatih videnjih, spoznanjih in učinku.

Mogoče še nekaj: vedno se je priporočljivo držati “navodil uporabe”. V tem primeru seveda navodil cdja.

Lepo vas pozdravljam,
Mojca

Živjo, od tega je minilo že kar nekaj časa, odgovarjam pa, če bo koga zanimalo.

Za Asjo sem slišala same pohvale – od dveh znank pa tudi, da te ne vzame, če po pogovoru oceni, da na to nisi pripravljen. Recimo, če nisi v stabilnem čustvenem stanju itd.

Jaz sem se zato odločila, da s samo regresijo počakam, ker trenutno bi šla zgolj iz radovednosti in mislim, da bom čez nekaj časa in izkušenj drugače dojela. Sem bila pa na dveh njenih delavnicah in je res čudovita, meni se je zdela strokovna in zelo topla. Kakšnemu tudi zna bolj “odločno” povedati, naj vzame življenje v svoje roke, vsem ostalim pa tudi, da je treba na sebi delati vsak dan 🙂

Upam, da ne zveni kot reklama, ampak mene je res navdušila 🙂

Sem preletel na hitro kar večino razprav. V bistvu me preseneča, da ni praktično nobenega komentarja, kjer bi kdo razpravljal o sami regresiji z znanstvenega vidika ter morda nakazal nekatere pomisleke, ki se tičejo interpretacije te aktivnosti. Namreč sam osebno ne dvomim v aktivnost samo, torej da hipnotizer zaziba človeka v neko odmaknjeno stanje, ki omogoča prost dostop do našega notranjega toka misli. Glede na to, da so naši možgani izredno kompleksni ter da delujejo v veliki meri na nezavedni ravni, je vsekakor hipnoza aktivnost, ko pridemo do različnih notranjih domišljijskih prizorov. Možgani stalno nekaj meljejo, veliko misli se zgodi brez našega usmerjanja, deloma dostopamo do tega v času spanja ter v času delnega spanja, takrat ko sanjamo. Takrat se vrtijo iz minuto v minuto različne zgodbice. Osebno sem prepričan, da je hipnoza usmerjena v te zgodbice ter v naše spomine našega življenja ter na samo čustveno raven, ki smo jo oblikovali v tem življenju. Kot vemo, se človekov karakter v veliki meri oblikuje prvih 5 let življenja, čeprav ravno to veliko pozabimo, nato se nam dogajajo razno razne zadeve, ki jih potlačimo, potenciramo, itd. Skratka vsa ta kombinatorika pripelje do tistega, kar mi danes smo. S hipnozo se usmerjamo lahko na nek aspekt teh naših problemov ter kako mi to dožilvljamo. Morda si poglejte film, ki je bil nedavno posnet, Regression, pomenjljiv je zaključek. Ali torej duša prenaša spomine v naše možgane? Dokler se ne rodimo ponovno, te informacije iz prejšnjih življenj krožijo v duši in nato praktično dobimo “genetski” vtis v možgane?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close