Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Re:Fibromialgija posledica cepiva HPV

Re:Fibromialgija posledica cepiva HPV

Retorična logika je očitno precej raztegljiv pojem, vi si jo razlagate drugače kot jaz. Vam pa prepuščam vašo interpretacijo, če vam bo to naredilo lepši dan.
Če želite izvedeti, zakaj homeopatija ob doslednem upoštevanju teoretičnih pravil ne more imeti neugodnih dolgoročnih posledic, se boste morali konkretno poglobiti v homeopatsko teorijo in razumeti ter doumeti temeljne principe. Če ste iskreni iskalec resnice, boste tako prebrali vsaj temeljno delo Samuela Hahnemanna Organon medicinske znanosti, slovenskega prevod (še) nimamo, priporočam pa kakšen kvalitetni angleški prevod. Delo je prosto dostopno tudi na medmrežju.
Ko se boste pregrizli skozi vse paragrafe, vam bo bržkone postalo jasno, zakaj pravilna uporaba homeopatskih principov ne more imeti dolgoročnih neželenih posledic.
Torej, tu se neha blebetanje in začne resen študij.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Prav vi ste jo interpretirali po svoje, da vam je to polepšalo dan, zdaj pa motivacijo očitno projecirate name. Sicer sem pa govoril o retoričnem prijemu, ne logiki, kar je seveda nekaj popolnoma drugega.

Še enkrat: jaz vem, zakaj ne more imeti neugodnih posledic (oz. tudi če bi jih imela, bi se jim izredno težko izognili). Zanima me, zakaj vi to veste, sploh glede na vašo izjavo:

Torej enkrat veste čisto premalo, kmalu nato pa veste popolnoma dovolj za vaš religiozni moment. Ko je potrebno vreči slabo luč na cepljenje, si izberete prvo varianto, ko je potrebno ubraniti homeopatijo, si izberete drugo. Torej je – še enkrat – ta parafraza še vedno na mestu:

Če se vam zdi, da blebetam, je to morda zato, ker zgolj povzemam vaše izjave. Še ena projekcija, torej.

Glede poziva k študiju je pa Courtierjev odgovor[/url] povsem zadovoljiv.

Oziroma dvorjanov odgovor[/url], seveda!

Najboljša preventiva pred HPV je, da držimo noge skupaj. Cepljenje proti HPV pa samo še poveča tveganje z HIV. Ker ali naj bi 13 letnice že seksale? Dajte ga no srat.

Ker tako mislite vi, vaša frizerka, vaš homeopat, vaša priljubljena proticepilska spletna stran ali ker tako pravi kakšna študija, ki ste jo prebrali?

New Report

Close