Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine Redna odpoved -poskusno delo- neopravljeno

Redna odpoved -poskusno delo- neopravljeno

Dober dan.

V redni odpovedi zaradi neuspešno opravljenega poskusnega dela je napisano da ni opravljeno delo zaradi neuspešnega dela in pričakovanj delodajalca ni bilo delo opravljeno. Kljub večkratnem ustnem opozorilu.

To je seveda izmišljeno, ker me nikoli niso opozorili na nobeno napako.

Kaj lahko naredim?

Lep pozdrav.

Maja,Ljubljana.

Pozdravljeni,

na tem forumu obravnavamo vprašanja s področja zavarovalnin in odškodnin.

Le na kratko vam lahko odgovorim, da lahko v vašem primeru vaše pravice uveljavljate pred sodiščem, kjer boste morala dokazati, da je bilo vaše poskusno delo opravljeno tako kot treba in postaviti ustrezen zahtevek na plačilo plač in prispevkov.

Lep pozdrav

Odvetnik Pavel Zajc

Kersnikova ulica 3

1000 Ljubljana

[email protected]

Gsm: +386 41 391 064

 

Odvetnik Pavel Zajc I Kersnikova ulica 3 I 1000 Ljubljana I Kontakt: Telefon: +386 1 433 05 58 Mobitel: +386 41 391 064 E-naslov: [email protected] I WWW: http://www.odvetnik-pavel-zajc.com

Težava.

Z delom sem pričela, ne da bi podpisala pogodbo. Delala sem kar cel mesec, pogodbe ni bilo. Direktor je zdaj rekel citiram “Pogodbe nisva podpisala, ker si predlagala, da je začetno obdobje preko s.p.; moj predlog je bil seveda takojšnja zaposlitev. ” To seveda ni res. Brez pogodbe nisem delala in sem prenehala hoditi v službo.

Zahteva, da mu izstavim račun kot s.p., a ne morem, ker sem na ZRSZZ.

Kako naj pridem do plačila?

Hvala za odgovor.

 

Pozdravljena,

na tem forumu odgovarjamo na vprašanja s področja zavarovalnin in odškodnin.

Lep pozdrav

Odvetnik Pavel Zajc
Kersnikova ulica 3
1000 Ljubljana
E: [email protected]
Gsm: +386 41 391 064
Tel: +386 1 433 05 58

Odvetnik Pavel Zajc I Kersnikova ulica 3 I 1000 Ljubljana I Kontakt: Telefon: +386 1 433 05 58 Mobitel: +386 41 391 064 E-naslov: [email protected] I WWW: http://www.odvetnik-pavel-zajc.com

Pozdravljeni,

Po 20 letih sem izvedela, da so nepravilnosti z strani bolnice pri mojem porodu. Otrok je bil mrtvo rojen. Bolnica ni opravila upepelitve, kot so zatrdili ampak so otroka zavrgli pod histološki materijal. Kaj lahko naredim v tem primeru, da dobim odgovor , kaj so naredili z mojim otrokom?
Prosim za vas odgovor.

Lep pozdrav

New Report

Close