Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Re: obrita ali neobrita rita

Re: obrita ali neobrita rita

Skoci z mosta! En oduren kret.n manj! Ce pa prepricas se svojega tipa, da skoci s tabo, bi bilo pa se najbolje!

Tudi meni se zdi obrita rita bolj erotična!Je pa vse odvisno tudi od načina kako ti je tip to povedal!Če je bil ultimat bi se mi zdelo zamalo, pa tega ne bi takoj storil!Če je povedal z občutkom, zakaj pa ne!

ej kok si nesramen, a ti si pa popolen?
ne bod težek

Kaj imaš tako poraščen anus, da se ne da noter pridet? Res me zanima kako boš to napravil-se ti ne zdi to malo nevarno početje?
Mene bolj zanima kako si očistiš ritko, preden te pofuka?

“THE NORMAL GUY”
A mislis, da si duhovit s svojo pripombo o skakanju čez most.
Zakaj pa se ti ne bi obesil na prvo drevo v gozdu? Še en kreten manj, ki pošilja v eter tako neumne izjave…
Beseda drugačnost in strpnost sta ti očitno zelo tuji. Malo se boš moral zamisliti sam nad sabo. Pa ne si mislit, da sem kakšen zagrižen gay ampak na takšne stvari gledam popolnoma enako, kot pri heteroseksualnih odnosih.
V čem je tvoj problem “The normal Guy” ???

ne ni tok zarascena, sam kosmata je in pravi da ga moti…

nisi kaksen zagrizen homo “me”? si pa ocitno homo vseeno in gres tudi ti lahko skocit cez most! neverjetno, na teh forumih so sami nenormalnezi in odurnezi, prav so imeli nekateri pred menoj! clovek bi vsaj mislil, da se sramujejo tega toliko, da se ne hvalijo s tem in koliko so ponosni na to, kaj sele, da pisejo taksne ogabne stvari! ne pridem vec sem v te buzerantske lobije. zalostno, ker bi na Med.over.net morali imeti normalne debate in poskusali ljudem pomagati, ampak nekateri ala john, ki je jasno tudi buzi in se veliko drugih buzijev in omejencev tega pac ne dovolijo. kar imejte svoje ritopikovske zabavice, ampak jaz tega ne bom vec bral.

the normal guy, popolnoma se strinjam s tabo.
Ne vem, zakaj se pedri pritožujete, da ste diskriminirani, ali da smo mi ostali nestrpni, do vas. Pri takšnih ogabnih izjavah ne pričakujte kakšne solidarnosti.

the normal guy ti si pa verjetno edini nevulgarni človek na tem forumu.
Lepo bodi in naj ti takšni izmečki ne pridejo do živega.
Mika

Veš Me , takšni ubogi nestrpneži kot je tale the nornal guy, samo provocirajo in uporabljajo več nickov. Tale the normal guy je sigurno pod drugim nickom pepe, če pa ni, je pa isti nestrpnež. In bi jima koristilo, da malo skočita v vodo in si zbistrita nestrpni in pregreti glavi.
Ti, the gay, pa se ne oziraj na takšne primitivce in živi življenje, kakršno pač želiš.
Mani je všeč pobrita muca, in tudi tvojemu prijatelju je verjetno všeč pobrita rita. Kaj boš pa ti storil, pa je izključno tvoja stvar. LP John

the normal guy&Mika:MA KWA VAMA PA JE??? a zdej so pa to vulgarnosti samo zato, ker jih pisejo homoseksualci? Apriorij si proti njim, ker so pac “drugace usmerjeni”…oladita oba!!!
lp

mislim ej:normal guy!ne vem zakaj bi zate bili geji nenormalni ljudje.glih tak so kot ti razlika pa je le v tem da jih zanima isti spol kar pa ni nič nenormalnega!!!na svetu pa pač ni kjer določeno da mora biti fant samo s punco in obratno pač pa kakor jim je všeč in s kom jim bol paše.zakaj bi se gej trudil bit z žensko če ne čuti do nje nič.saj se ne more prisilit-tako pač delujejo njegovi hormoni že od rojstva.in meni je prav všeč če vidim kje dva fanta ali dve punce ko se za rokce držita.da si upata pred vsemi pa še toliko boljše-zakaj ne bo pokazali svojih čustev-pokažejo jih pa ne zaradi takšnih bedakov kot si ti .the NORMAL guy!!bi te res rada videla in spoznala tvoje probleme če jih imaš ko si tak popolnež al se pa preveč obremenjuješ z drugimi?!!!!!
pa res če ti ne paše bit na tej strani na tem naslovu pa ne hodit gor pa se ne pritožuj tolk!ker res pretiravaš.
spoštuj druge-sebi enake ali ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LP-Ina

the gay
ne se sekirat zarad takšnih
mej se fajn s svojim tipom glede ritke ti pa mal težk svetujem kaj nardit.sorči!!?
misli pa da če te ima rad ne sme biti problem če je obrita ali ne.
odločitev pa je seveda tvoja
čao

takšne svinjarije še nisem zasledil.
Pocrkajte vsi homiči!

Ja zakaj pa potem sploh prebiraš ta forum, če ti je vse svinjarija? Spel se, pa se ti ne bo treba več obremenjevati.

H A L O !!!!!!!!!!!!!!!!!!
The normal guy, a si že kdaj porival v žensko ritko?
Iskreno povej, se ti zdi to takšna blazna razlika???????????

jaz imam pa rad obrite ritke in lahko se oglasiš pri meni pa bova pčela kar si boš zaželel.

john ja kva se pa gres tle enga tipa ki ima rad muce ko pa vsi vemo da si buzi in mas rad ritke. tud sam si to v eni temi priznal. in to v eni temi ki vse pove o tebi. zato tudi branis tukaj te ogabne homote ker si ti tudi!!!!!!!!! pa ti se lahko speljes veliko bi nas bilo veselih!!!!!! pa se delas se finega da noces sprejeti spolnega povabila enga buzija tukaj. kaj se delas finega ko pa vem da si se ze zmenil z njim. tebi homo “me” pa na taksno vprasanje sploh ne bom odgovoril ker si ogaben do skrajnosti!!!!!!! speljite se vsi na kak homoseksualni forum vsi skupaj in tam razpravljajte o svojih odurnih pocetjih.

the normal guy je pisal/pisala:
>
> john ja kva se pa gres tle enga tipa ki ima rad muce ko pa
> vsi vemo da si buzi in mas rad ritke. tud sam si to v eni
> temi priznal. in to v eni temi ki vse pove o tebi. zato tudi
> branis tukaj te ogabne homote ker si ti tudi!!!!!!!!! pa ti
> se lahko speljes veliko bi nas bilo veselih!!!!!! pa se delas
> se finega da noces sprejeti spolnega povabila enga buzija
> tukaj. kaj se delas finega ko pa vem da si se ze zmenil z
> njim. tebi homo “me” pa na taksno vprasanje sploh ne bom
> odgovoril ker si ogaben do skrajnosti!!!!!!! speljite se vsi
> na kak homoseksualni forum vsi skupaj in tam razpravljajte o
> svojih odurnih pocetjih.

mislim ej…….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close