Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Re: Bel mucek, star 7 mesecev

Re: Bel mucek, star 7 mesecev

🙂 Kako si ljubek, da nam resnico ponujaš po koščkih…
Ja, zelo me je sram!!! Zadovoljen? Zakaj pa najprej navržeš delček in potem blatiš vse ostale, ki ti prijazno hočejo pomagati? In potem modro postrežeš z dodatkom, češ, zdaj jih bo pa pekla vest. Motiš se, to bi lahko že takoj napisal, ali vsaj ne bil neprijazen do tistih,ki so ti hoteli pomagat – ali pa imaš le ti pravico prizadeti druge, drugi imamo za biti tiho? Ja, tako pa to ne funkcionira, dečko.
Pa tudi mačji bratec bo že preživel, če boš ti dovolj prijazen do njega in se mu dovolj posvečal! 🙂 (ne pa da okoli iščeš, komu boš zavil vrat!)
In nihče te ni primerjal s Tržičani, lepo te prosim!!! Rekla sem samo, da se danes vse mogoče dogaja, s čimer se najbrž strinjaš, in ne moremo vedeti, kaj ima kdo za bregom – to je bilo hipotetično in nisem rekla, da si ti takšen!
LP

P.S. A inhaliraš kaj citruse? – saj se spomniš, pomirjajo! 🙂 (knjiga o limoni)
(pa ne mi spet pripisovat kakih zlih namenov, saj so čisto dobri – jaz imam ravno tukaj pred sabo gorilnik s tem oljem, čeprav v druge namene – za koncentracijo in osvežitev prostora, no, pa tudi pomirjanje je kdaj potrebno, ko človek pride s tega foruma! :-))

Tatjana, usmili se, no, svojega kolena! Jaz nisem tukaj nikogar blatil, preberi si še enkrat “debato”, pa tokrat poskusi brez citrusov. Si itak slaba reklame zanje. Na Tržičane si nedvoumno namigovala, ko si napisala, da ne veš, če gre TUDI v tem primeru za to. In te mora biti resnično sram!

Motiš se tudi naprej. Jaz nisem postavil vprašanja, nisem prosil za mnenje,… nič od tega. Napisal sem poziv, da bi ga prebralp čim več ljudi, ne pa da bo čim več ljudi odgovarjalo. Če že, bi prosil konkretno informacijo, ki bi me pripeljala do tatu, ne pa filozofiranja o mačjih navadah. Če nisi uspela razumeti tega, pa še enkrat: tvoja in drugih debata mojemu pozivu škodi! Ker več, kot bo odgovorov, manj ljudi bo tole prebralo (zaradi narave forumov). Upam, da je bilo sedaj dovolj jasno tudi za tebe!

B-komplex

če si mislil, da ti bo nekdo, tukaj vrnil mucka si se zmotil, če pa še nisi uvidel, da so ti ljudje hoteli pomagati, te potolažiti, pa prosim ne piši več, ker je vse skupaj en velik štos.

tvoj ton tudi meni ni všeč in veš, da ga ne moreš nadaljevati, ker vse skupaj izpade že kot kreganje, tega pa jaz ne maram.

Ko boš imel kakšno primerno izjavo in komentar, ga pa le napiši.

primož

B kompleks,

glede na to, da napadaš vse po vrsti, mislim, da je že skrajni čas, da se malo zamisliš, zakaj sploh si na forumu.

Ta ni, kot si ti napisal, namenjen osebnim stranem in nimaš nobene pravice govoriti nam ostalim, naj ne pišemo in odgovarjamo več. Dragi moj, forum je temu pač namenjen – pogovorom, nasvetom, odzivom čimvečjega števila ljudi.

Če pa bi rad imel privat debato sam s seboj in trosil grožnje, potem si naredi svojo internetno stran in piši, kar se ti pač zljubi. In verjemi sam sebi, da se vsi strinjamo s teboj.

Pa malo se zamisli, če ti je tale (po moje namišljeni) mucek res bil ukraden – kot si zgoraj napisal, nimaš nobene informacije o storilcu. Na podlagi česa se potem sploh usajaš? Jaz še vedno mislim, da je mucek (če si ga sploh imel) odkorakal kar sam in se ima nekje drugje čisto super brez tvojega nerganja.

Ne izgubljaj časa z napadanjem mene ali tega, kar sem napisala. Sem na forumu, kjer ljudje izmenjujemo mnenja. Če ti nisi zrel za to, je to tvoj problem.

Sonia

Sonia! Nisem napisal, da ne smeš več odgovarjati, ampak da s svojimi odgovori in napadi škodiš mojemu pozivu. In spet tolčćeš mimo – ko praviš, da nimam nobene informacije o storilcu. Sicer pa jaz nisem nikomur napisal žaljivke, prejel sem jih pa kar nekaj. Tudi tebi hvala, Sonia!

Zakaj misliš, da sem se zmotil? Videl sem, da želijo ljudje “pomagati”, vendar nisem prosil za tolažbo ali druge brezvezne nasvete. Moje sporočilo je jasno: od novega “lastnika” hočem mucka nazaj! Glede kreganja pa lahko v novi temi razvijeva debato – namreč o strpnosti *strastnih ljubiteljev živali* (primer E.L. Mueler). Z nadaljevanjem debate v tej temi pa samo škodiš mojemu pozivu.

Haha čist možno samo ti mi ne deluješ glih resno :))))?

LP, miki

Ampak je vse res!

Ja kdo hudiča ga pa ima od nas tukaj?? Bemti jest ga že nimam..dej povej pol točno,če veš kdo ga ima..ajdi da slišimo…

Tu sem. Lepo mi je pri novem lastniku in ne želim več nazaj. Zato me pusti pri miru.

No eto,brezvezni hec..ehh kompleks..grozaaaaaaaaaaaaa:((((((((((((((((8

mogoče pa je mel v mislih kakega drugega “muceka” :))))))))))?

LP, miki

Si pa res uboga v svoji omejeni domišljiji. Moj mucek ima vsaj spodobno, dvozložno ime.

Pi-pi ?

LP, miki

Ni Pipi, ni Perla, ni niti Miki.

Pa kje si zdej mene najdu :-O ?????

Uh, kako te razumem.

Premišljujem o kazenski prijavi zoper “neznanega storilca”. 😉

Slovenija je velka, B! Mal več povej, no!

Koliko pa misliš, da je *novih lastnikov* šest do sedem mesecev starih belih muckov v Sloveniji? 😉

New Report

Close