Najdi forum

meni je pa zelo neroden, vse skoraj v razredu imajo prsi jaz pa čisto malo, stara pa sm 13 let.
ali mi ni treba skrbeti? ker se zlo obremenjujem s tem.

Mogoče kdo ve zakaj je tako, saj sem namreč 13 let stara in jih nimam.

Punce tiste ki imate male prsi, ne se sekirat. Na stara leta boste hvalenže za male prsi. Sej veste kako gravitacija naredi svoje.

Imam majhne prsi in me skrbi. Ali je res, da če nosiš modrček ti počasneje rastejo? Aja stara sem pa 13. Hvala 🙂

Stara sem 13 let in ne nosim modrčka, pa mi ne zrastejo !! Tako da manja 555 ne skrbi čitso vseno je če ga nosiš ali ne.

vlki baloni+vitek trebuh-ubijalska kombinacija pri ženski !

čaau!
Novembra bom 15 in še sedaj nimam skoraj nič prs. tako malo, da se na navadni majici sploh ne opazi. tudi menstruacije se nimam. vse sosolke imajo to že skoraj od 6 razreda. to mi zelo zbija samozavest! počutim se kot dojenček. septembra grem v srednjo šolo, pa bi rada izgledala kot 14 letnica ne kot 11 letnica! 🙁 z mamo se nikoli ne pogovarjava o teh stvareh! nikoli mi nič ne omeni niti vraša, niti razloži!. imam najboljšo prijateljico ki ima podobno zadevo kot jaz, tako da se tudi pri njej ne morem pozanimati. sva skoraj na istem, le to je razlika da ima ona malo več prsi. ji je prav najmanji modrček… tisti, ki je res majhe, je pa oblikovan. zanima me tudi, koliko časa imajo povprečno dekleta pred 1. menstruacijo beli tok. kot sm že povedala, se z mamo o tem ne morem pogovarjati, zato sem hvaležna, da obstajajo taki forumi…

imam še vprašanja na rezervi!

glede dlak na dekolteju. z mojo soigralko (treniram nogomet) se kar dobro razumeva. sva zelo dobri prijateljici. tudi no sem ze sprasevala malo, ampak mi tudi ona kaj ni znala odgovorit, sploh je pa nisem vsega kar povprek sprasevala ker mi je nerodno to nekoga vprasati. povedala mi je da ima menstro od 6 razreda,… potem sva se pogovarjali še malo naprej in prišli do dlak na dekolteju. rekla mi je, da se je začela briti v približno polovici 7. razreda. rada bi se tudi jaz, ker sem kar dobro poraščena… nevem kako naj se izrazim… mi lahko kaj svetujete glede tega? prebrala sem že kar nekaj pokov revij in v veliko člankih piše, da moramo včasih otroci narediti 1. korak. da včasih mame tudi čakajo in ne vejo kako začeti in da moramo dekleta tudi kaj “mrdniti”. no, jaz sem, a iz tega se ni razvilo prav nič. pa sem poskusila 2. kaj naj storim!

mogoče se vam vse to skupaj zdi zeloooo nesmiselno! amak meni to pomeni skoraj vseeeee! če se vam ne zdi, prosim odgovorite mi! rada bi izvedela kaj več.

Najbolj me jezi, če katera ki ima lepe prsi ne nosi majic z globokim dekoltejem! Kaj jim pomagajo velike joške, če jih ne pokažejo. Tiste, ki bi jih pa rade pokazale pa jih nimajo.

.

živjo js sm pa stara 12 let in mi iz leve dojke teče prozorna tekočina a mislite da je to povezano z rastjo pa če ma kera kake izkušnje,

hvala in lp.

Živijo!!
Mam12 let in me prsi fu bolijo ko mi rastejo. A mi lahko kira z izkušnjami kaj svetuje? Prosim
LP.

Punce vsako dekle je različno. Enim prej rastejo, enim kasneje. Ene imajo večje, ene manjše. Vse pa so po svoje lepe in vsaka je po svoje zanimiva 🙂

Heiii, ej jz mam isti problem kot ve. Stara sem 13 let in prakticno nimam nic prsi. Vse.sosolke ze imajo vsaj nekaj, vecina jih ima tudi M. Moja sestra dvojcica je v razredu med najvolj razvitimi. Sicer sem suha. 161,5 cm in 41 kg, a me je zacelo skrbeti. Prsi me ob dotiku zabolita, sem porascena po spolovilu. Zadnjih nekaj mesecev opazam tudi izcedek iz noznice. Prozoren, a je to beli tok? Zdi se mi nesmiselno, saj se beli tok pojavi pred M,jaz pa prsi se NIMAM!!! 🙁
kako prepoznam beli tok? Razvoj prsi? Kdaj? Kaj pospesi rast? A je kaj narobe?

Fuul tenkss, cawww ;))

Živjo.
Obupanka_13 punce smo si različne. Ene imajo srečo da imajo prsi druge je nimamo (imam 171 cm, 52 kg in košarico A). Če nista iz sestro enojajčni dvojčici imata lahko ZELO različne gene.
Nekatere dekleta bolijo prsi, druge ne. poraščenost po spolovilu in pod pazduhami je normalna. Za beli tok pa ni nujno da se ti pojavi pred menstruacijo, jaz sem ga imela nekaj mesecev prej (M sem dobila v 8 razredu)
Prsi ti bodo zrastle počasi in neboš imela velike košarice (verjetno ne več kot B). Rasti prsi pa se NE DA pospešiti, saj na to vplivajo geni,…….
S tabo ni prav nič narobe

No heii 🙂
Stara sem 13 let, nimam M in tut nimam skori nc prsi. Mam res took mau da se cez majco sploh ne vidi 🙁
No

ZIVJO!!
Stara sem 13 let..imam enak probleem ko ve.. Imam M in moje prsi niso ravno velke.. Prauzaprau so ravno take da se cez majice use vidi in to mi gre na jetra.. Sicer pa sem edina v klasu ki nima NIC josk. Ful se sekiram zarad tega!!! Prsa mi rastejo ze 2 leti in pol in jih ninsn niccccc!!

Help pliiiiiissss

Smrkla_547 potem imava povsem enak problem… 🙁 nc prsi.
Bova pc morali pocakati, ko bo. Skoda. Kee si fuul zelim verjetno kot ti. 🙁

Pozdravljeni, Kablamooo.
Glede na to, da menstruacijo ze imas, bi morale biti prsi ze dokaj razvite oz. Se bodo razvile po M. Ce tega ne bo, bos imela pac majhne prsi.
Da se vidi cez majico ne razumem prav dobro. Ali si zelela povedati, da se cez majico vidijo bradavicke ce ne nosis modrca, ali te moti ce se vidi?
Nosi podlozen modrc in se bos pocurila bolj samozavestno ce te zelo moti.
Lp, Janja

Hej hej :)).
Ok….js sm fuul starejša od vas, imam 24 let. Pa me zadnji mesec grozno bolijo prsi, prej me niso nikol tolk kot zdej (je bla manjša bolečina pred menstruacijo). Bolečina ne izvira s tega, da bi bla noseča. Imam pa menstruacijo od 12 leta in je neredna. Mi zamuja po teden, dva, po en mesec, enkrat je tut 4 mesce nism mela. Ne vem kaj se dogaja z mojim telesom. Moram pa povedat, da sem imela iste probleme kot ve…prsi mi niso rastle v puberteti. Imam sicer švoh košarico B, sestre in mami pa imajo C. Tolažim se s tem, da mi mogoče rastejo :)), kar bi bila zelo vesela (malce so vidne svetle strije, za katere pa ne morem reči ali so posledica rasti ali gravitacije :S).
Ne vem, ali naj grem h ginekologinji na pregled, ali naj še malo počakam.
Lp.

Stara sn 12 in mam ful male prsi ampak sem zelo porascena po nogah in splovilu. A lahko pospesis rast prsi? Kako naj mami povem da bi se brila?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close