Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Rak želodca

Rak želodca

Pozdravljeni,

po več kot dveh letih vam se ponovno javljam.

Žal, je bila moja tema na starem forumu in se je s prenovitvijo foruma Med.Over.Net, izbrisala (nisem bila registriran uporabnik).

Povzetek: (2009-moja starost 36 let, 2 otroka – 6 in 3 leta)

2009 december –  začetek močnih bolečin v levem delu trebuha (pod levim rebrom)

2010 julij – diagnosticiran rak želodca

2010 avgust – operacija (odstranitev celega želodca, cele vranice, repa slinavke, del debelega črevesja, bezgavke – 3IIIb)

2010-2011 – kemoterapije in obsevanja

2023 – kmalu bo 13. obletnica 🙂

Želim vam vse dobro.

 

Čestitam, bravo. Po takšni operaciji kar čudež.

 

Lahko bi rekli “čudež”…, čeprav je to skupek vsega, od zelo dobrega kirurga, popolnega zdravljenja s kemoterapijo in obsevanji, podpora moža, verjetno mi je pri okrevanju pomagal tudi moj “težak” karakter: moč, volja, trma, ljubezen do življenja,… :), predvsem pa je tu najpomembnejši faktor – SREČA.

lp

Odgovor na objavo uporabnika
mlada žena, mamica, 25.01.2023 ob 11:21

Pozdravljeni,

po več kot dveh letih vam se ponovno javljam.

Žal, je bila moja tema na starem forumu in se je s prenovitvijo foruma Med.Over.Net, izbrisala (nisem bila registriran uporabnik).

Povzetek: (2009-moja starost 36 let, 2 otroka – 6 in 3 leta)

2009 december –  začetek močnih bolečin v levem delu trebuha (pod levim rebrom)

2010 julij – diagnosticiran rak želodca

2010 avgust – operacija (odstranitev celega želodca, cele vranice, repa slinavke, del debelega črevesja, bezgavke – 3IIIb)

2010-2011 – kemoterapije in obsevanja

2023 – kmalu bo 13. obletnica 🙂

Želim vam vse dobro.

 

 

Pozdravljena,

 

super novica in sem prav vesel, trenutno sem v zelo podobni situaciji rak želodca 3b stadij in 1. kemkterapijo sem oddelal. Sem tudi zelo zagrizen in pripravljen na vse da to grozno bolezen premaga. Mi lahkonzaupas kdo je bil tvoj onkolog?

Hvala

joj, ne vem točno, mislim da je bila dr. Oblak zdravnica…

Glede na vašo izkušnjo me zanima kaksne simptome ste imeli poleg bolečine? Hvala

bolečina pod levim rebrom, utrujenost, spahovanje po “gnilem”, hujšanje..

New Report

Close