Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? rak v ustih

rak v ustih

pri doziranju vitamina a je najbolj zanesljiva količina količina ki pacientu ne dela teža bili so primeri ko je pacient z rakom dobival 25000 enot na dve uri pa je preživel ter je sedaj že 8 let zdrav.

da ne boste mislil da se zmišljujem rok podoljšek živi v ljubljani je edini s tem priimkom pa ga vprašajte

živijo
meni pa se je naredila neka bulica ne vem kdaj začutil sem jo šele danes
naredila pa se mi je pod zobmi na notrajni strani ust in sicer bolj na dnu na trdem delu čeljusti.ni razjeda in tud nič ne boli je kaj resnega
L.P

Težko je tako preko foruma reči ali je kaj resnega ali ne, pojdi pa obvezno to pokazat zobozdravniku ali svojemu splošnemu zdravniku.

Hey! pred tednom se mi je na nebu naredila bula oz zraven sprednjih zob.boli in je nadležno nobeno zdravilo ne pomaga.probala sem propolis,zdravilo prav za take bule… nič ne pomaga.moja največji strah je da imam raka…kaj naj.prosim pomagajte mi!!! Pa tudi veča se in razširja še naprej po dlesni in med sprednjimi
zobmi imam prostor in tam mi zdaj to dobesedno se veča in raste vmes.veča se in boli !!!prosim!!!pomoč!!!
Pojavila se mi je pa dan po tem ko sem bila pri zobozdravniku in zobozdravniku ni uporabljal rokavic…n. nazaj pa ne morem saj ima polno
Lp

Očitno te še premalo boli, da bi se spravila nazaj k zobozdravniku. Ne vem kakšno pomoč pričakuješ od forumašev,razen če misliš, da bomo šli mi namesto tebe k zobarju tvojo bulo kazat. Rak to ni, lahko pa še bo, če boš dolgo časa pacala. Še večja verjetnost pa je, da ti sčasoma gnoj potegne v možgane.

:o))))

Pozdravljeni,
sicer vem, da bi bilo potrebno obiskati zdravnika pa me vseeno zanima kaj bi me lahko mučilo. Pred nekaj tedni (3-4) sem začutil odebelitev na desni strani ustnega neba. Zadebelitev je neboleča nemoteča poteka pa natanko na desni polovici neba. Barva trdega dela neba je bela in zelo gladko (ne lisasto). Območje za uvulo pa je rahlo bolj rdeče, rahlo vijolično od običajne barva kot je pri ličnicah. Potrebno je še povedati, da sem star 18 let in sem bil do nedavnega (približno teden pred sem opazil zadebelitev) kadilec in sicer nekje 3-5 cigaret dnevno. Alkohola nisem užival. Od kar sem nehal se je barva ust malo popravila (belina na nebu je zbledela vendar je se prisotna). Odkar sem nehal kaditi se mi pljuča čistijo, kašlja pa nimam. Poleg tega nisem popolnoma prepričan kako dolgo je zadebelitev prisotna saj nisem bil posebej pozoren. Zadebelitev tudi ni posebej zrasla oz. se zmanjšala in je na pritisk enaka levi polovici, le bolj izbočena.

Za vsak odgovor se prisrčno zahvaljujem.LP

Rad bi še dodal, da sem kadil 5 mescev.

New Report

Close