Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Rak dojke pri moškem

Rak dojke pri moškem

Tudi sam sem pri svojih 13.letih zatipal bulico pod desno bradavico.Sčasoma je nastalo več zatrdlin tudi pod levo bradavico.Nikoli nisem povedal nikomur,ker sem mislil,da bom zdaj zdaj umrl.Prepričan sem bil,da imam raka.Zdaj sem star 40 let in še vedno imam te zatrdline včasih boleče,včasih neboleče pod bradavicama.Nikoli nisem šel k zdravniku tako,da še sedaj ne vem kaj mi je.Če bi bil rak,bi bil že ene 20 let mrtev kajne?

star sem 12 let,in kot ostali imam pod bradavico desne dojke nekakšno otrdlino v obliki nekakšnega kroga,po premeru se mi zdi malo večji od bradavice…bral sem ostale komentarje ki so me malo pomirili ampak vseeno me je strah,ali je to lahko znak raka na dojki?To otrdlino sem opazil pred 1 tednom,in me je najprej bolelo,zdaj pa me več ne,razen če močno pritisnem me zelo malo zaboli…Ali je to lahko znak raka?PROSIM NAJ NEKDO ODGOVORI

Nič bati tega. Nimaš raka.

To je samo maščobna bulica ki nastane ob rasti. Rastes fant.

Jaz sem star 15 let in imam tudi bulico pod kožo na dojki. Obliko ima kot nekaksen gumbek in sem jo opazil pred 5 dnevi. Moja sošolca sta rekla da sta jo tudi imela, ko sta prisla v puberteto, vendar jaz sem prisel malo kasneje. Prosim preverite če se vam je bulica pojavila ob zacetku pubertete ali okoli 6 mesecev kasneje

Pri mladih fantih so te spremembe hormonsko pogojene in povsem običajne.

Pozdravljeni star sem 14 in pod desno bradavico sem obcutil nekaksni gumbek ko sem pritisnil na zacetku ko,se mi je to pojavilo me je boleloin zdaj imam na.obeh prsih in neboli,na dotik razen ce mocno pritisnem je kot da bi ne zapeklo in pocasi sem prisel v pubrteto komaj letos so mi zaceli rasti sramne ake.in pod.pazduhobil sem pri zdravniku cisto na zacetku in rekel je da je to zaradi pubrtete ampak nisem preprican zdaj me skrbi ko sem bral forume in to se.mi je zacelo,dogajat ko sem bil mlajsi,sem bil izredno suhv 8 razredu sem imel nekaj pod 50 kg do.9 torej letos pa sem zrastel za slabih 10 cm in se zredil priblizno 10 kil ali imam raka prosim pomagajte saj grem,nasledni teden spet na pregled ampak zivim v malem,kraju in se bojim da zdravnik neve kaj pocne hvalace kdo odgovori lp

Nič skrbet…to je normalen proces pubertete..če imate puberteto je 50% možnosti da bote mel to povečanje prsa saj mine po kakšnem letu

New Report

Close