Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Preventivni pregled dojk rak dojke in onkološki inštitut

rak dojke in onkološki inštitut

Lep pozdrav vsem!

Z vašo pomočjo in pomočjo izrednega pregleda z Breastcsanom sem bila pred 14 dnevi končno operirana ma onkološkem inštitutu, kjer so mi odstranili maligen tumor v levi dojki velikosti 24*3 mm. po nekaj dnevih sem bila (končno) odpuščena z onkolškega inštituta, nakar me čez 2 dni pokliče lečeči zdravnik (dr. M.K.) in pove, da se je zadeva razširila na bezgavke in naj bom v stalni rpirpavljenosti, da bodo odstranili tudi bezgavke “ob prvi priliki”. Sevedasem bila čisto iz sebe in ga prosila za malo več informacij pa je enostavno povedal da ima grozno gužvo in da bom izvedela vse ob pravem času. Sedaj čakam doma, vsa iz sebe, brez kakršnihkoli informacij na klic, da se je našla “luknja za mojo operacijo”.

Kaj naj si mislim ob vsem tem? Sprašujem vse ženske, ki so že doživele kaj takega! je to na onkološkem inštitutu normalna stvar???

Hkrati pa koš lepih pozdravov dr. Rajhovi, ki mi je s pomočjo Breastscana rešila življenje. Vsaj upam, da bo tudi konec srečen.

lep pozdrav

Metka

Gospa Metka !

Iskreno se vam zahvaljujem za napisano izpoved in vaše besede ter upam,
da boste čimprej premagala vse težave in ovire, ki vas še čakajo na vaši
poti do ozdravitve.
Zahvaljujem se vam tudi za vaš pogum, da ste spregovorila o vaši
bolezni in o boju katerega bijete sama s sabo, časom ter vsem ostalim,
kar sodi zraven…
Na ta način ste pomembno prispevala in nam dala vedeti, da se ne
trudimo zaman in nam vlila novih moči za delo, hkrati pa ste prenekateri
ženski odprla oči in ji s svojo izkušnjo ponudila pomembno informacijo,
ki ji bo lahko v bližnji ali daljni prihodnosti prišla še kako prav…

Želim vam hitro okrevanje in vas od srca pozdravljam,

New Report

Close